Інтерфакс-Україна
07:28 14.11.2021

Саакашвілі не може підвестися з ліжка і йому важко говорити, заявив особистий лікар екс-президента Грузії

1 хв читати
Саакашвілі не може підвестися з ліжка і йому важко говорити, заявив особистий лікар екс-президента Грузії

Особистий лікар екс-президента Грузії Міхеіла Саакашвілі, який перебуває в ув'язненні, Ніколоз Кіпшидзе повідомив про погіршення його стану.

"Сьогодні перший день, що він не зміг підвестися з ліжка, у нього дуже сильна слабкість, і він лежить. Він ослаблений. Практично весь день не вставав. Йому трохи важко говорити", - сказав Кіпшидзе журналістам після відвідин Саакашвілі у тюремній лікарні.

За його словами, рано чи пізно має бути вирішено питання переведення Саакашвілі до цивільної клініки.

Лікар зазначив, що Саакашвілі продовжує голодування.

Він також підтвердив, що у тюремній лікарні розглядається питання переведення Саакашвілі у разі погіршення його стану до реанімаційного відділення.

"Це питання розглядається, але лише розглядається і більше нічого. Головний лікар (тюремної лікарні) це визнає", - сказав Кіпшидзе, зазначивши, що особисто не бачив реанімаційного відділення.

Кіпшидзе також прокоментував інформацію про появу увечері у суботу реанімобіля на території тюремної установи. За його словами, цей реанімобіль не пов'язаний із Саакашвілі.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

В уряді Польщі назвали кількість МіГ-29, які Варшава передасть Україні

Сильні морози утримаються в Україні найближчими днями, місцями невеликий сніг, на дорогах ожеледиця

Рада ухвалила постанову про посилення ролі української мови

Посадовців "Укртрансбезпеки" викрито на сприянні перевізникам за гроші

Рада з другої спроби викликала Калмикову для доповіді з питання бронювань у НВМК

"Прометей" потерпає від кібератаки, шахраї вимагають $250 тис. за повернення доступу до сервісів компанії

Іран відкрив повітряний простір країни

Окупанти атакували дронами Білгород-Дністровський район, пошкоджена інфраструктура, є постраждалий

Рада не змогла викликати міністра ветеранів Калмикову і директора НВМК Пронюткіна

"Укренерго" та обленерго повідомляють про застосування аварійних відключень у частині областей

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА