Інтерфакс-Україна
07:12 09.11.2021

З початку доби порушень режиму тиші на Донбасі не зафіксовано

1 хв читати
З початку доби порушень режиму тиші на Донбасі не зафіксовано

Станом на 7 годину ранку порушення режиму припинення вогню з боку російсько-окупаційних військ не зафіксовано, повідомили у прес-центрі штабу ООС.

Минулої доби з боку російсько-окупаційних військ зафіксовано 5 порушень режиму припинення вогню, 1 з яких із застосуванням забороненого Мінськими домовленостями озброєння.

Зокрема, поблизу Водяного, що на Приазов'ї, ворог відкривав вогонь із мінометів калібру 82 мм та великокаліберних кулеметів. Поблизу населених пунктів Павлопіль та Луганське окупанти здійснили обстріл з гранатометів різних систем та великокаліберних кулеметів. Біля Новолуганського противник обстріляв українські позиції з автоматичних верстатних гранатометів. Неподалік Шумів ворожі війська вели вогонь із великокаліберних кулеметів та іншої стрілецької зброї.

Втрат серед військовослужбовців Об'єднаних сил немає.

 

 

ОСТАННЄ

Сили оборони відбили з початку доби 140 ворожих атак - Генштаб

Європа готує новий пакет санкцій проти РФ та підтверджує довгострокову підтримку України — Єврокомісія

Літак Зеленського здійснив посадку в Нідерландах

Гарантії безпеки США для України передбачатимуть військову відповідь на новий напад РФ – Туск

Зеленський: вільна економічна зона – це не значить, що під керівництвом РФ: ні де-юре, ні де-факто визнавати Донбас російським не будемо

Зеленський сподівається на посилення санкцій США та більшу допомогу зброєю у разі зриву Росією переговорів

ЗЕЛЕНСЬКИЙ ПРИБУВ ДО НІДЕРЛАНДІВ

Проведення виборів потребує припинення вогню – Зеленський

Зеленський сподівається на зустріч з Трампом після доопрацювання документів ближче до кінцевого варіанту

Україна та США підтримують ідею перемир’я на Різдво – Зеленський

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА