Інтерфакс-Україна
14:19 28.10.2021

Кабмін розподілив 22 млн грн субвенції на тимчасове житло для переселенців

1 хв читати
Кабмін розподілив 22 млн грн субвенції на тимчасове житло для переселенців

Кабінет Міністра України розподілив 22 млн грн субвенції в регіони на надання тимчасового житла для внутрішньо переміщених осіб.

Як на засіданні уряду повідомив прем'єр-міністр України Денис Шмигаль, Кабмін розподілив субвенцію місцевим бюджетам на підтримку внутрішньо переміщених осіб, які потребують надання тимчасового житла.

Зокрема, уряд розподілив 11 областям майже 22 млн грн, за рахунок яких планується придбати 53 об'єкти нерухомості та виконати ремонт 13 об'єктів для тимчасового проживання майже 242 внутрішньо переміщених осіб.

Зазначається, що також передбачається придбання двох комплексів обладнання для оформлення та видачі паспортів громадянина України для центрів надання адміністративних послуг.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

ФАО та Норвегія виділяють $4 млн для підтримки 6 тис. сільських домогосподарств у 3 прифронтових областях

Сирський обговорив із командувачем Сухопутного командування ОЗС НАТО потреби для зміцнення ППО

Україна очікує від країн ЄС і НАТО дієвої реакції на застосування "Орєшніка" - Кондратюк

Помер чоловік, поранений під час атаки ворога "іскандерами" на Кривий Ріг – Вілкул

РФ суттєво пошкодила два енергооб'єкти ДТЕК на Одещині

Росія завдала ракетного удару по Харківському інноваційному терміналу "Нової пошти", знищено вантажний термінал та частково поштовий

Внаслідок обстрілів відключено споживачів у Києві, семи областях та ще в двох регіонах – через негоду

"Укрзалізниця" уніфікувала прайс на ремонт приватних вантажних вагонів

Новий пакет санкцій ЄС проти РФ може бути прийнятий до 24 лютого - ЗМІ

Зеленський: Росія має розуміти: холод війну виграти не допоможе

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА