Інтерфакс-Україна
12:17 22.10.2021

Радіодиктант національної єдності читатиме письменник Андрухович

1 хв читати
Радіодиктант національної єдності читатиме письменник Андрухович

Державний комітет телебачення і радіомовлення (Держкомтелерадіо) закликає громадськість приєднатися до радіодиктанту національної єдності, який традиційно відбудеться 9 листопада, до Дня української писемності та мови.

Згідно з повідомленням прес-служби Держкомтелерадіо, радіодиктант транслюватиметься о 10:00 на всіх платформах Суспільного мовлення.

Зазначається, що цей флешмоб відбувається вже 21 рік поспіль, а започаткувала його у 2000 році команда Українського радіо.

Автором тексту та читцем цьогорічного радіодиктанту буде український письменник Юрій Андрухович.

"Традиційно найактивнішими учасниками флешмобу є школярі, студенти й викладачі навчальних закладів, але щороку диктант розширює межі - у ньому беруть участь представники найрізноманітніших професій, а також відомі спортсмени, актори, бізнесмени та політики. Студію для гостей облаштовують у читальній залі Національної бібліотеки імені Вернадського, де й цьогоріч відомі українці писатимуть диктант із дотриманням карантинних вимог", - ідеться в повідомленні.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

УЦОЯО готовий до розділення НМТ на 2 дні, але це може зашкодити вступникам на окупованих територіях і за кордоном

Для подолання мінімального прохідного балу НМТ з математики потрібно знати предмет на рівні 7 класу - директорка УЦОЯО

Шмигаль доручив напрацювати механізм для вчасного будівництва й облаштування укриттів на Дніпропетровщині

Щонайменше 120 осіб могли загинути під час аварії літака Boeing на заході Індії - ЗМІ

Київ передав на фронт ще 2400 БпЛА різних типів та 5 вантажівок – Кличко

Завершився черговий етап великого обміну: з російського полону повернули важкопоранених і тяжкохворих захисників

Зеленський: Лише через справжню єдність ми можемо створити безпекові умови

Росію не хвилюють людські втрати, її можуть хвилювати тільки жорсткі санкції - Зеленський

Перебування українців на борту Air India не підтверджується - МЗС

ЄС вітає візит Вучича в Україну

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА