08:02 19.10.2021

У Харківській області браконьєр незаконно виловив раків майже на 800 тис. грн

1 хв читати
У Харківській області браконьєр незаконно виловив раків майже на 800 тис. грн

Поліцейські виявили в Харківській області під час патрулювання прибережної території на Печенізькому водосховищі браконьєра, який займався незаконним виловом раків.

"Вилучених раків випустили в водосховище, таким чином запобігли збитку природі на суму майже 800 тис.грн", - повідомляє відділ комунікацій Головного управління Національної поліції в Харківській області.

За інформацією правоохоронців, 37-річний чоловік незаконно виловив майже 240 раків.

Відомості про те, що трапилося внесені до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ч.1 ст.249 (незаконне заняття рибним, звіриним або іншим водно добувним промислом) Кримінального кодексу України, яка передбачає покарання у вигляді обмеження волі на строк до 3 років.

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Рубіо: Україна зробила позитивний крок, сподіваємося, що росіяни зроблять крок навзаєм

Зеленський і Трамп домовилися якнайшвидше укласти угоду про розробку копалин - спільна заява делегацій України та США

Делегації України та США погодилися негайно розпочати переговори для досягнення стійкого миру - заява

Україна готова прийняти пропозицію США щодо негайного 30-денного припинення вогню за умови одночасного виконання з боку РФ - спільна заява

США негайно скасовують паузу в обміні розвідданими та відновлюють безпекову допомогу Україні

В Івано-Франківську один загиблий, троє поранених, вибухів було два

Конституційний суд Румунії заборонив висувати кандидатуру Джорджеску на президентських виборах

У Києві попрощалися з добровольцем з Нової Зеландії Домініком Абеленом

Делегації України та США представлять спільну заяву за змістом переговорів – ЗМІ

Після зіткнення суден біля берегів Британії затримано чоловіка за підозрою в ненавмисному вбивстві

РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА