14:06 13.09.2021

Створення окремої ТСК щодо "вагнерівців" залишається актуальним - нардеп В'ятрович

1 хв читати
Створення окремої ТСК щодо "вагнерівців" залишається актуальним - нардеп В'ятрович

Опозиційні фракції наполягають на створенні окремої тимчасової слідчої комісії у справі затримання російських терористів із ПВК "Вагнера", заявив народний депутат фракції "Європейська солідарність" Володимир В'ятрович.

"У п'ятницю запрацювала тимчасова слідча комісія, яка одним із багатьох питань поставила собі на порядку денному питання справи "вагнерівців"... І вона складається виключно з представників партії "Слуга народу", тобто представників влади. Сам такий підхід ми вважаємо спробою усунути представників опозиції від додаткової інформації. Тому наша вимога про створення спеціальної слідчої комісії щодо "вагнерівців" залишається актуальною, до неї мають увійти, зокрема, голови "Європейської солідарності", "Голосу", які постійно це ініціювали", - сказав В'ятрович у понеділок перед продовженням засідання тимчасової слідчої комісії (ТСК) Верховної Ради з питань розслідування можливих протиправних дій представників органів держвлади та інших осіб проти суверенітету України.

Він наголосив, що опозиція й надалі стежитиме за діями влади щодо розслідування цієї справи.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

Генасамблея підтримала резолюцію США щодо війни в Україні "шлях до миру" з правками також 93 голосами, Україна і США утрималися

Шмигаль: інтеграція України в Європу мусить прискоритися

Баргилевич: Загальні втрати армії РФ у війні проти України за три роки сягнули майже 900 тис. осіб

Понад 40 лідерів узяли участь у пленарному засіданні "Підтримуй Україну"

Майже 50% артилерійських боєприпасів калібру 122-мм, 152-мм постачаються Росії з Північної Кореї - Буданов

Зеленський про "ультиматум" РФ: нічого нового немає, треба робити своє і посилювати нашу армію

Президентка ЄК: зберігаючи темп Україна зможе стати членом ЄС раніше 2030 року

США у Генасамблії ООН виступають проти української резолюції і закликають зняти її на користь власної резолюції

Наусєда: членство України в ЄС до 2030 року – амбітна, але реалістична мета

Фон дер Ляєн вражена швидкістю і якістю, з якою Україна проводить реформи на шляху вступу до ЄС

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА