Інтерфакс-Україна
15:32 11.09.2021

В Україні найближчими днями збережеться тепла погода

1 хв читати
В Україні найближчими днями збережеться тепла погода

Найближчими днями в Україні збережеться тепла погода, на більшій частині території без опадів, повідомляє Укргідрометцентр.

У неділю, 12 вересня, на більшій частині території країни сухо, лише в Криму місцями невеликий короткочасний дощ. У Карпатах вночі та вранці місцями туман. Вітер переважно північний, 5-10 м/с.

Температура вночі 8-13°, у південній частині місцями 14-17°. Вдень 22-27°. На високогір'ї Карпат і в горах Криму 16-18°.

У Києві в неділю без опадів, температура вночі 11-13°, вдень 23-25°.

Як повідомляє Центральна геофізична обсерваторія, найвища температура вдень 12 вересня в Києві була зафіксована в 1909 році і становила 31,9° тепла, найнижча вночі у 1893 році і становила 4,3° тепла.

У понеділок, 13 вересня, в Україні без істотних опадів, лише вдень у західних областях невеликі короткочасні дощі, місцями грози. Вітер західний, північно-західний, 5-10 м/с.

Температура вночі 8-14°, у південній частині місцями 15-19°. Вдень у західних та північних областях 21-26°, 14 вересня 18-23°. На решті території 23-28°, 14 вересня в центральних областях 21-26°.

У Києві в понеділок без істотних опадів, вітер північно-східний, північно-західний, 5-10 м/с. Температура вночі 12-14°, вдень 13 вересня 24-26°, 14 вересня 21-23°.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

До трьох зросла кількість постраждалих у Харкові – ОВА

Зеленський: ГУР доповів про плани РФ щодо ударів по підстанціях українських АЕС

Завершено аварійно-рятувальні роботи на території терміналу "Нової пошти" на Харківщині

Тестування на загальні навички пройшли 16 конкурсантів на посаду очільника ДМС

Зеленський ввів санкції проти Паралімпійського комітету РФ, Федерації комп'ютерного спорту Росії та трьох фізичних осіб

До двох осіб зросла кількість постраждалих у Харкові – ОВА

ГУР МО: Росія розглядає варіанти удару по підстанціях АЕС України

Шмигаль: Литва готує урядове рішення про виділення додаткової енергетичної допомоги для України

Об'єкт критичної інфраструктури у Харкові значно пошкоджений через ворожий обстріл – мер

Зеленський повідомив про ухвалені рішення для збільшення імпорту електроенергії

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА