Інтерфакс-Україна
07:59 08.09.2021

До 430 тис. домогосподарств і підприємств залишаються без світла в штаті Луїзіана через дев'ять днів після урагану "Іда"

2 хв читати
До 430 тис. домогосподарств і підприємств залишаються без світла в штаті Луїзіана через дев'ять днів після урагану "Іда"

Близько 430 тис. житлових будинків і комерційних установ в американському штаті Луїзіана досі не підключені до електропостачання через дев'ять днів після урагану "Іда", що раніше обрушився на цей штат, передає у вівторок агентство Associated Press (AP).

До того ж спостерігається великий розрив між найбільшим містом штату Новим Орлеаном, де подачу електрики відновили в 75% кварталів, і іншими районами, де майже все населення залишається без світла. Зокрема, в окремих місцях ремонтні роботи, як очікується, триватимуть до 17 вересня або до 29 вересня.

Однак, нагадує AP, якщо відразу після удару "Іди" без електрики залишалися приблизно 1,1 млн користувачів, зокрема весь Новий Орлеан, то тепер ситуація нормалізується. Також відновлена подача водопостачання для сотень тисяч жителів штату.

Більшість лікарень у регіоні як і раніше закриті. Державні організації, волонтери, церковні благодійники продовжують роздачу їжі, води і необхідних речей усім, хто залишився без даху над головою.

Також вже дев'ять днів у найбільших містах штату спостерігаються перебої з паливом. За даними AP, у чергах на отримання палива для заправки генераторів і транспорту доводиться стояти годинами.

Ураган "Іда" забрав життя 15 людей у Луїзіані. Також негода торкнулася ще восьми штатів, причому ураган досяг північного сходу країни, викликавши сильні затоплення в Нью-Йорку. Загальна кількість жертв лиха в США на сьогодні становить 71 особу.

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Зеленський на шляху до Трампа в США зупиниться в Канаді для розмови з Карні та лідерами Європи

УДО стверджує, що діяло відповідно до чинного законодавства щодо працівників НАБУ

Кабмін зняв заборону на добровільні маркетингові послуги аптекам

У Києві та області без світла залишаються понад 0,5 млн споживачів – глава Міненерго

Система "е-ТТН" відтепер доступна в Україні – заступник міністра

РФ дронами атакувала газовидобуток та одну з ТЕЦ "Нафтогазу" - Корецький

В Києві через атаку ворога пошкоджено більше 10 житлових багатоповерхівок, в Дніпровському районі провадиться демонтаж аварійних конструкцій - ДСНС

Через атаку ворога пошкоджено одну з адмінбудівель Міносвіти у Києві – заступник міністра

Внаслідок атаки російського БпЛА у Станіславі на Херсонщині загинула літня жінка - прокуратура

Нєбитов: Цього року поліція зафіксувала майже 1000 спроб незаконного продажу зброї

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА