Інтерфакс-Україна
21:57 03.09.2021

Афганський опір заявляє про взяття в оточення сотень талібів у долині Панджшер

1 хв читати
Афганський опір заявляє про взяття в оточення сотень талібів у долині Панджшер

Представник Фронту національного опору Афганістану Алі Назарі заявив, що бійці оточили велику групу заколотників ыз руху "Талібан" на північному сході долини Панджшер.

"Кілька сотень талібів опинились у пастці. У них закінчуються боєприпаси, і зараз вони обговорюють умови того, щоб здатися", - сказав Назарі в ефірі ВВС.

Він також спростував повідомлення про те, що таліби встановили контроль над провінцією Панджшер, закликавши не вірити "їх пропаганді".

"Машина пропаганди "Талібану" продовжує публікувати одні й ті самі заяви про те, що Панджшер упав. Так вже було минулого тижня, але все це - неправда. Все якраз навпаки: Фронт національного опору змусив їх відступати", - сказав він.

Як рух "Талібан", так і Фронт національного опору Афганістану, який протистоїть їм, заявляли в п'ятницю про успішні бої в провінції Панджшер, повідомляє телеканал Tolo News.

Провінція Панджшер, розташована відносно недалеко від Кабула, має стратегічне значення, оскільки через неї проходять зручні перевали, що з'єднують південь і північ Афганістану. Особливості місцевості провінції і розташованої в ній однойменної ущелини добре підходять для ведення партизанської війни. Так, ущелина була одним із головних центрів опору радянським військам. А таліби під час перебування при владі у 1990-х роках, так і не змогли захопити Панджшер.

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Найскладніше після нічного російського обстрілу в Києві – Зеленський

У Раді відсутні вода та опалення - нардеп

Україна отримала потрібні ракети для ППО за добу до обстрілу РФ, вони суттєво допомогли – Зеленський

У Києві інтервали руху поїздів метро між станціями "Дарниця" – "Арсенальна" становлять до 10 хвилин

Українці розцінюють дії США у Венесуелі переважно як намагання захопити її ресурси – КМІС

Сибіга: Удар Путіна по Україні вранці — це сигнал тривоги для світових лідерів, які зібралися в Давосі

Одна людина загинула і 13 постраждали внаслідок ворожих обстрілів Харківської області протягом доби

Головою наглядової ради "Нової пошти" переобрано співзасновника Toloka.vc Кириченка

Ворог атакував цивільну інфраструктуру Одещини, БпЛА влучив у багатоповерховий будинок

Унаслідок ворожої атаки на Київщині є загиблий

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА