07:20 03.09.2021

Заміна або відмова від Мінського формату на зустрічі Зеленського і Байдена не обговорювалася

1 хв читати
Заміна або відмова від Мінського формату на зустрічі Зеленського і Байдена не обговорювалася

Президенти України і США Володимир Зеленський і Джозеф Байден не обговорювали питання відмови від Мінського формату переговорів з Донбасу або заміни його на інший, повідомив глава Офісу президента України Андрій Єрмак.

"Заміна Мінського формату або відмова від Мінського формату не обговорювалися, але розглядалося питання залучення США до глобального вирішення питання про безпеку України. Це стосується питання і "Північного потоку - 2", тому що позиція України розглядає його не як комерційне питання, а як питання, яке стосується національної безпеки України", - заявив Єрмак в ефірі програми "Право на владу" на телеканалі "1 + 1".

Відповідаючи на питання про можливу участь США в переговорах з Україною і Росією з Донбасу, Єрмак сказав: "Усі переговори можуть відбутися, коли на це є згода всіх сторін. Можу вам сказати, що США готові, і вони підтвердили це, - брати участь і зробити все можливе від них для того, щоб допомогти Україні зупинити війну і гарантувати систему стійкої безпеки для нашої країни".

 

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА