Інтерфакс-Україна
15:59 31.08.2021

Мер Івано-Франківська обіцяє звільняти співробітників міськвиконкому, які не вакцинувалися від коронавірусу без поважної причини

1 хв читати
Мер Івано-Франківська обіцяє звільняти співробітників міськвиконкому, які не вакцинувалися від коронавірусу без поважної причини

Міський голова Івано-Франківська Руслан Марцінків заявив про необхідність цілковитої вакцинації співробітників виконавчого комітету міста від коронавірусу, у зв'язку з чим дав їм два тижні на імунізацію, по закінченні яких пообіцяв скорочувати всіх, хто не вакцинувався без поважної на те причини.

Відповідну заяву Марцінків зробив у вівторок у Фейсбуці.

"Співробітники виконавчого комітету міськради повинні бути 100% вакциновані! Єдина "відмазка" - це коли лікар підтверджує протипоказання і виписує довідку. Подобається - не подобається, ми приклад для всіх. Не хочете робити щеплення - заява на звільнення. Інакше буде депреміювання і скорочення ... Даю два тижні", - написав Марцінків.

Як повідомлялося, на початку серпня мер Дніпра Борис Філатов заявив, що для того, щоб не втратити роботу, всі невакциновані співробітники комунальних підприємств і міської ради змушені будуть регулярно надавати негативний ПЛР-тест на коронавірус.

"Тепер всі мої підлеглі зобов'язані бути вакцинованими, а якщо не хочуть, то нехай за свої гроші щотижня надають довідку про негативний ПЛР (як у мерії Нью-Йорка ). Або звільняються", - наголосив мер Дніпра.

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

На Полтавщині планують створити мережу транзитних центрів для евакуйованих з прифронтових територій

США передали Путіну проєкт мирного плану – ЗМІ

Трамп: між Зеленським та Путіним величезна ненависть, та вони зараз на тому етапі, коли потрібно укласти угоду, якщо вони не дурні

Пакет підтримки на EUR90 млрд покриє дві третини фінансового розриву України, оціненого МВФ – Домбровскіс

Мінсоцполітики розробляє проєкт Стратегії збереження зв’язку з українцями за кордоном

Зеленський і Трамп зустрінуться у Давосі в четвер – ЗМІ

Це страшна трагедія для українських енергетиків – ДТЕК про загибель Брехта

Зеленський зараз у Києві - радник

Трамп у Давосі: переконаний, що Путін хоче підписати угоду, Зеленський також хоче припинити цю війну і ми з ним сьогодні зустрінемося

Трамп: Україна була зіницею ока для Путіна, те, що сталося, –жахливо

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА