Інтерфакс-Україна
07:26 06.08.2021

Єрмак і Кулеба провели в Вашингтоні зустріч з державним секретарем США

1 хв читати

Міністр закордонних справ Дмитро Кулеба і керівник Офісу президента Андрій Єрмак обговорили з державним секретарем США Ентоні Блінкеном підготовку до візиту президента України Володимира Зеленського в США і його зустрічі 30 серпня з президентом Джо Байденом.

Як повідомляє прес-служба МЗС України, сторони висловили впевненість, що переговори українського і американського лідерів зміцнять стратегічне партнерство наших держав.

Зазначається, що співрозмовники приділили увагу подальшому розвитку партнерства України та США у безпековій та військово-технічних сферах, зміцненню демократії в регіоні та економічному розвитку України, спільним зусиллям з протидії збройній агресії Росії проти України, енергетичній безпеці нашої держави та регіону.

Глава зовнішньополітичного відомства зазначив, що незважаючи на тривалу російську агресію, Україна продовжує втілювати складні та системні реформи, зокрема судову.

Держсекретар підтвердив незмінну підтримку США суверенітету, територіальної цілісності України і її євроатлантичних прагнень.

Глава американської дипломатії запевнив у беззаперечній підтримці США Кримської платформи.

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

НАБУ й САП викрили керівника депутатської фракції ВР на спробі підкупу народних депутатів

НАБУ й САП викрили керівника депутатської фракції ВР на спробі підкупу народних депутатів

Сили оборони відбили з початку доби 130 ворожих атак - Генштаб

Ставка ухвалила рішення підвищити ефективність "Лінії дронів" – Умєров

Тимчасовий збій у роботі стаціонарних пунктів моніторингу якості атмосферного повітря стався в Києві

Зеленський про ситуацію в Ірані: Режим, який убив стільки людей, не заслуговує на існування

22 депутати фракції "Слуга народу" не голосували за призначення Шмигаля першим віцепрем'єром - міністром енергетики

В Ірпені водопостачання та водовідведення функціонує в штатному режимі – ОВА

Зеленський про ліквідацію наслідків ударів РФ: Готові допомагати громадам, але вони самі мають бути максимально активними

Станом на 1 січня в Україні підтверджено пошкодження/руйнація більш 2,5 тис об’єктів в медзакладах

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА