Інтерфакс-Україна
14:49 30.06.2021

ДСНС попереджає українців про грози, град і шквальний вітер

1 хв читати
ДСНС попереджає українців про грози, град і шквальний вітер

У четвер, 1 липня, у більшості регіонів України, за винятком східних і південно-східних областей, очікується погіршення погодних умов, повідомляє прес-центр Державної служби України з надзвичайних ситуацій у середу.

"1 липня в Україні, крім сходу та південного сходу, грози, удень місцями град і шквали 15-20 м/с, у західній частині місцями значні дощі", - йдеться в повідомленні.

У ньому уточнюється, що в Києві та Київській області 1 липня очікуються грози, вдень місцями град і шквали 15-20 м/с.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Один загиблий і двоє постраждалих внаслідок атак ворожих безпілотників у Дніпропетровській області - ОВА

Генштаб зафіксував впродовж доби 177 бойових зіткнень

Сили безпілотних систем уразили за добу 986 ворожих цілей

Петиція про заборону російськомовних версій сайтів набрала необхідну для розгляду кількість голосів

Окупанти втратили впродовж доби 1010 військовослужбовців - Генштаб

Більшість американців виступає за продовження постачання зброї Україні та запровадження додаткових економічних санкцій проти Росії - опитування

10 грудня: Яке сьогодні свято, все про цей день

Ціна срібла оновила рекорд, перевищивши $60 за унцію

Папа Лев XIV закликав до продовження діалогу задля досягнення справедливого миру в Україні - ЗМІ

Переговори про передання Україні винищувачів МіГ-29 взамін за доступ до дронових й ракетних технологій тривають – Генштаб Війська Польського

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА