08:15 28.06.2021

У Солом'янському районі Києва відкрили сквер на честь розвідника генерал-майора Шаповала

1 хв читати
У Солом'янському районі Києва відкрили сквер на честь розвідника генерал-майора Шаповала

Мер Києва Віталій Кличко взяв участь у церемонії відкриття скверу на честь героя України генерал-майора Максима Шаповала і пам'ятного знака, присвяченого українським розвідникам, повідомила прес-служба київської міськдержадміністрації.

"Наш громадянський обов’язок – шанувати кожного захисника України. І мені особливо приємно відкривати сьогодні сквер на честь легендарного розвідника, Героя України, генерал-майора Максима Шаповала. Справжнього патріота і професіонала, досягнення якого мають особливе значення в боротьбі з російським агресором", - цитує прес-служба слова Кличка.

Зазначається, що в центрі скверу встановили садово-паркову скульптуру з емблемою головного управління розвідки Міністерства оборони України - пам'ятний знак, присвячений українським розвідникам. Автор проекту - народний художник України Микола Білик.

"Раніше ми відкрили меморіальну дошку, що встановили на фасаді будинку, де жив Максим Шаповал. Його іменем вже назвали вулицю, на якій він мешкав. І я щиро вдячний громаді Солом’янського району, всім людям, з якими ми створювали цей гарний сквер та встановлення в ньому пам’ятного знаку, присвяченого українським розвідникам", - сказав Кличко.

 

 

 

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА