16:39 15.06.2021

На Харківщині припинено діяльність нелегального нафтопереробного заводу, вилучено 560 тонн нафтопродуктів

1 хв читати
На Харківщині припинено діяльність нелегального нафтопереробного заводу, вилучено 560 тонн нафтопродуктів

У м. Мерефа Харківської області правоохоронці припинили діяльність нелегального нафтопереробного заводу, на якому було вироблено недоброякісну продукцію, повідомляє прес-служба Харківської обласної прокуратури.

"За даними слідства, на нафтопереробному заводі, розташованому в м. Мерефа Харківської області, вироблялася продукція. Виготовлення пального здійснювалося шляхом змішування вуглеводневої сировини, а саме низькооктанового бензину, спиртовмісних речовин і октанопідвищуючих домішок - так званих присадок. Реалізація недоброякісного пального здійснювалася через мережу автозаправних станцій на території Харківської області", - зазначається в повідомленні.

У понеділок, 14 червня, співробітники ГУ Державної фіскальної служби в Харківській області спільно зі співробітниками управління Служби безпеки України в Харківській області, управління оперативно-розшукової діяльності Східного регіонального управління Державної прикордонної служби України та військовослужбовців 10 окремого мобільного прикордонного загону "Дозор" Державної прикордонної служби Україна провели санкціоновані обшуки.

Із незаконного обігу було вилучено близько 560 тонн паливно-мастильних матеріалів, обладнання для його виготовлення і реалізації.

Слідчі дії тривають, призначено відповідну хімічну експертизу, після отримання результатів якої буде вирішено питання щодо повідомлення про підозру особам, причетним до скоєння кримінального злочину.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА