Інтерфакс-Україна
18:12 18.02.2021

В Івано-Франківській і Закарпатській областях реанімаційні ліжка заповнені ковідними пацієнтами на 70% - KSE

2 хв читати
В Івано-Франківській і Закарпатській областях реанімаційні ліжка заповнені ковідними пацієнтами на 70% - KSE

В Івано-Франківській і Закарпатській областях реанімаційні ліжка заповнені ковідними пацієнтами на 70%, проте спалах COVID-19 поки що не виходить за межі західної України, констатують аналітики Центру економіки охорони здоров'я Київської школи економіки (KSE).

"В Івано-Франківській, Закарпатській і Чернівецькій областях триває активний спалах захворюваності COVID-19. Кількість нових госпіталізованих перевищує кількість виписаних із лікарень на 30-50%. В Івано-Франківській і Закарпатській областях реанімаційні ліжка заповнені на 70%, але спалах поки що не виходить за межі західної України", - повідомляється в прес-релізі KSE за результатами аналізу поточної ситуації та моделювання сценаріїв поширення захворювання COVID-19, який здійснюють KSE.

При цьому аналітики зазначають, що "Вінницька й Тернопільська області мають бути під особливим контролем, додатково до Івано-Франківської, Закарпатської та Чернівецької областей".

Водночас у Центрі економіки охорони здоров'я вважають, що ситуація в країні "дозволяє реагувати адаптивно".

"Лише п'ять із 25 регіонів демонструють зростання захворюваності. На жаль, зростання захворюваності в цих п'яти регіонах перекриває падіння в інших 20 областях", - наводяться в прес-релізі слова керівника центру Юрія Ганиченка.

Він наголосив, що нові карантинні індикатори враховують дві ключові рекомендації KSE: фокус на кількість госпіталізацій і їхню динаміку.

"Ми рекомендуємо додати зайнятість саме реанімаційних ліжок, а не тільки ліжок із киснем, і показник стабільного тижневого зростання більше ніж 10% до чинників додаткового контролю за прийнятими карантинними індикаторами. Ми рекомендуємо особливо спостерігати за регіонами, які зростають помірно, але тривалий час", - сказав він.

За оцінкою Ганиченка, позитивна динаміка, яка відзначається в країнах Європи, пов'язана і з вакцинацією, і з карантинними обмеженнями.

"У Європі залишається тільки сім країн, які ще не розпочали кампанію з вакцинації. Серед них Україна, а також Білорусь, Молдова, Боснія і Герцеговина, Чорногорія, Косово, Північна Македонія. В інших країнах уже 33 млн людей отримали бодай одну дозу вакцини від коронавірусу", - навів дані аналітик.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Сили оборони відбили з початку доби 175 ворожих атак - Генштаб

МАГАТЕ підтвердило знищення частини ядерного об’єкта в Натанзі, Гроссі готовий терміново вирушити до Ірану

Хлопчик з Херсонщини, поранений 11 червня внаслідок атаки БПЛА, помер у лікарні — ОВА

США допомагали Ізраїлю в перехоплюванні ракет під час масштабного удару Ірану

Унаслідок ракетного удару Ірану по Ізраїлю постраждали 35 осіб, одна людина — у критичному стані - ЗМІ

Зеленський про ДТП у Франції: Молимося за життя та одужання поранених дітей

Іран завдає масованого ракетного удару по Ізраїлю, ЦАХАЛ повідомляє про перехоплення

Жовква провів зустріч із генсеком Міжнародної торгової палати, говорили про відбудову постраждалих від російських обстрілів об’єктів

Літня жінка загинула через ворожу атаку на Запоріжжі

Трамп вважає, що удари Ізраїлю можуть допомогти йому укласти угоду з Іраном

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА