13:49 09.02.2021

У Києві в медкабінеті дитсадка сталася пожежа, рятувальники евакуювали 124 дітей - ДСНС

1 хв читати
У Києві в медкабінеті дитсадка сталася пожежа, рятувальники евакуювали 124 дітей - ДСНС

Унаслідок пожежі в дитячому садку в Святошинському районі Києва рятувальники евакуювали 124 дітей, повідомляє Державна служба України з надзвичайних ситуацій.

"9 лютого о 10:01 до оперативно-координаційного центру Головного управління ДСНС України в м. Києві надійшло повідомлення про пожежу в дитячому садку на вул. Василя Кучера, 8а, що в Святошинському районі столиці... Після прибуття було встановлено, що в медичному кабінеті на 1-му поверсі двоповерхового дитячого садка сталося загоряння в холодильнику", - йдеться в повідомленні на сторінці у Facebook.

Зазначається, що загоряння ліквідував персонал дитсадка за допомогою вогнегасника до прибуття рятувальних підрозділів.

Рятувальники під час розвідки евакуювали 124 дітей, оскільки було сильне задимлення в кімнатах.

"Через погодні умови дітей помістили в два автобуси. Повертатися до садка було небезпечно - через провітрювання приміщень у садку було холодно. Крім того, пожежники допомогли працівникам закладу з транспортуванням їжі до автобусів. Дітей перевезли до сусіднього дошкільного навчального закладу", - додали в ДСНС.

Загиблих і травмованих немає.

РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

Київ привітав зняття ЄС низки санкцій з Сирії та підтвердив готовність надавати продовольство та зерно

Недбалість директора КП спричинила дві масштабні пожежі на Одещині – Офіс генпрокурора

Ворог обстріляв Краматорськ, загинув цивільний, ще одна особа дістала поранення

Польща готує 46-й пакет допомоги Україні та буде продовжувати допомагати – віцепрем'єр

Рада прийняла закон про направлення підрозділів ЗСУ до інших держав під час війни з пропозиціями президента - нардеп

Третя штурмова Білецького анонсувала Платформу реформ для масштабування кращого досвіду

Місце Кормишкіної в Раді може зайняти кандидат від “Слуги народу” Свириба

Міноборони допустило до експлуатації в ЗСУ БПАК "Відьмак"

СБУ заочно повідомила про підозру російському співаку-пропагандисту "Шаману"

Невеликий сніг у східних, Сумській та Дніпропетровській областях у середу, на заході країни – 5-10° тепла

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА