08:54 09.02.2021

Експерти ВООЗ повідомлять про підсумки роботи в Ухані у вівторок

1 хв читати
Експерти ВООЗ повідомлять про підсумки роботи в Ухані у вівторок

Брифінг експертів Всесвітньої організації охорони здоров'я (ВООЗ), які близько місяця працювали в Ухані (китайська провінція Хубей), де намагалися знайти джерела походження коронавірусу COVID-19, у вівторок о 15:30 за місцевим часом (9:30 кск) проведуть брифінг для журналістів, повідомив МЗС КНР.

Раніше ВООЗ повідомляла, що брифінг відбудеться о 16:00 (10:00 кск). У брифінгу візьмуть участь міжнародні експерти, а також їх китайські колеги, які працювали в Ухані разом із ними.

Делегація відвідала в Ухані ключові об'єкти, такі як ринок морепродуктів "Хуайнань", який вважався епіцентром поширення інфекції, низку лікарень, а також Уханьський інститут вірусології, що займається дослідженнями коронавірусу.

США припускали, що витік вірусу міг статися з однієї з інститутських лабораторій.

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

В найближчі дні в України без опадів, на дорогах місцями – ожеледиця

Зеленський у Туреччині взяв участь у церемонії відкриття нового посольства України

Буданов: Участь КНДР у російсько-українській війні може мати наслідки для безпеки в Азійсько-Тихоокеанському регіоні

ЄС готує пакет військової допомоги Україні на EUR700 млрд – ЗМІ

Литва виділить майже 200 млн євро на військову інфраструктуру для спільного використання з контингентами НАТО у 2025р

Переговори делегацій США і РФ розпочалися в Ер-Ріяді

Частка українців, які вважають що для підготовки до вторгнення було зроблено достатньо, впала з 43% до 13% - КМІС

СБУ та ДБР затримали на Київщині співробітника виправної колонії, який "зливав" ворогу дані про ексзасуджених, що воюють за Україну

Замість медалей в школах видаватимуть свідоцтво про здобуття освіти з відзнакою

У Туреччині затримали майже 300 осіб за підозрою у зв'язках із курдським угрупованням

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА