Інтерфакс-Україна
07:26 08.02.2021

Німеччині зарано скасовувати обмеження, введені у зв'язку з пандемією COVID-19

1 хв читати
Німеччині зарано скасовувати обмеження, введені у зв'язку з пандемією COVID-19

Німеччина поки не має наміру скасовувати введені через пандемію коронавірусу обмеження, щоб уникнути третьої хвилі поширення інфекції, вважає прем'єр-міністр Баварії Маркус Зедер.

"Я думаю, що загалом обмеження повинні бути продовжені на деякий час", - сказав він телекомпанії ARD.

Політик зазначив: "Немає сенсу скасовувати їх зараз. Уявіть собі: ми відкриваємо все одразу, а за два-три тижні опиняємося в ситуації, яка може бути навіть гіршою, ніж була раніше".

"Якщо ми зараз допустимо помилку, у нас буде третя хвиля", - попередив він.

Він зробив цю заяву в переддень запланованої на середу зустрічі канцлера Німеччини Ангели Меркель і лідерів 16 федеральних земель країни. На ній планується обговорити, чи слід послабити обмеження з 15 лютого або продовжити дію ізоляційних заходів, введених у середині грудня.

За словами Зедера, на зустрічі варто було б обговорити і виробити бачення шляхів виходу з ізоляції.

У Німеччині загальна кількість інфікованих COVID-19 з початку пандемії наближається до 2,3 млн, від пов'язаних з коронавірусом захворювань померли 61,6 тис. осіб.

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

МЗС України про ситуацію у Газі: Закликаємо всі сторони виконувати свої зобов’язання та уникати подальшого насильства

У Резерв+ контрактники можуть обирати місце проходження ВЛК - Міноборони

Мінрозвитку домовилося про спрощення умов для відкриття нових автобусних маршрутів з Естонією

В Україні офіційно запроваджується спеціальність операторів БпЛА, які виявляють вибухонебезпечні предмети

На Харківщині через влучання ворожого дрону у цивільну автівку 4 шпиталізованих

Зеленський прибув з візитом до Фінляндії

Держприкордонслужба: ситуація в смугах оборони, де знаходяться прикордонні підрозділи на Сумщині, без змін

ЗСУ майже повністю вийшли з Курської області, пауза у наданні розвідданих припала на критичні дні наступу армії РФ

Український кінооператор Недря прокоментував зйомку разом із російською режисеркою кліпу для представника Естонії на "Євробаченні-2025"

Путін вимагає призупинення всіх поставок зброї в Україну під час перемир'я

РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА