14:14 30.01.2021

Україна отримає вже в лютому 117 тис. доз вакцини проти COVID-19 від Pfizer-BioNTech у рамках COVAX

2 хв читати
Україна отримає вже в лютому 117 тис. доз вакцини проти COVID-19 від Pfizer-BioNTech у рамках COVAX

Україна в рамках програми COVAX отримає в лютому 117 тис. доз м-РНК вакцини від Pfizer-BioNTech американського виробництва, а паралельно протягом першого півріччя 2021 року - від 2,2 до 3,7 млн доз вакцини AstraZeneca / Oxford, повідомив заступник міністра охорони здоров'я, головний санітарний лікар України Віктор Ляшко.

"Так! Україна отримала відповідь від COVAX. Уже в лютому Україна отримає 117 тис. доз м-РНК вакцини від Pfizer-BioNTech американського виробництва, яку одразу буде розподілено для вакцинації співробітників лікарень, де надають допомогу пацієнтам з Covid-19", - написав Ляшко на своїй сторінці в соцмережі Фейсбук у суботу.

Він також зазначив: "Паралельно, протягом першого півріччя, починаючи з лютого, ми зможемо отримати від 2,2 до 3,7 млн доз вакцини AstraZeneca/Oxford для наступних етапів кампанії. І це тільки в рамках механізму COVAX".

За інформацією Ляшка, COVAX отримали заявки на першу хвилю від 72 країн, було відібрано 18 країн, серед яких і Україна. "Це вкотре підтверджує, що Україна здатна забезпечити необхідний холодовий ланцюг і логістику вакцин із наднизькими умовами зберігання", - написав він.

У свою чергу міністр охорони здоров'я Максим Степанов пояснив, що поставки в Україну вакцини компанії Pfizer розпочнуться в середині лютого. "Наступні поставки вакцин в рамках ініціативи COVAX відбудуться з середини лютого до кінця другого кварталу 2021 року. Під час цих поставок Україна отримає від 2,2 млн до 3,7 млн доз вакцини компанії AstraZeneca", - наводиться інформація в Телеграм-каналі МОЗ.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА