Інтерфакс-Україна
18:52 27.01.2021

Екс-голову ДПС Верланова оголосили в розшук, він має намір це оскаржити

2 хв читати
Екс-голову ДПС Верланова оголосили в розшук, він має намір це оскаржити

Національне антикорупційне бюро України (НАБУ) оголосило в розшук колишнього голову Державної податкової служби (ДПС) Сергія Верланова, якого підозрюють у зловживанні службовим становищем.

Як повідомляє видання "Слово і діло", відповідну постанову детектив НАБУ прийняв 21 грудня 2020 року, і того самого дня детектив призупинив розслідування справи щодо Верланова у зв'язку з оголошенням його в розшук. Однак його адвокат подав скаргу і просив скасувати постанову про оголошення свого підзахисного в розшук і про призупинення слідства, зазначивши, що на дату винесення постанови детективу було відомо місцеперебування Верланова, однак суддя відмовив у задоволенні скарги, оскільки адвокат не надав документів, що підтверджують місце проживання Верланова в Німеччині.

Сам Верланов підтвердив інформацію про оголошення в розшук, повідомив, що проживає в Німеччині з жовтня 2020 року, і наголосив, що не переховується від правосуддя.

"Прочитав, що мене оголосили в розшук. Не ховався і не ховаюся. Тому рішення буду оскаржувати. Зараз проживаю в Німеччині за адресою, яку повідомив детективам НАБУ ще 17 грудня", - написав він на своїй сторінці у Facebook.

Як повідомлялося, Кабмін 24 квітня 2020 року звільнив Верланова з посади голови ДПС, а наступного дня оголосив конкурс на нового голову відомства.

Міністр фінансів Сергій Марченко заявив, що бачить підстави для розслідування правоохоронцями діяльності Верланова, повідомивши про скарги з боку бізнесу на затримки з автоматичним відшкодуванням ПДВ, на безпідставне блокування податкових накладних.

20 жовтня Офіс генпрокурора повідомив про підозру екс-голові ДПС у зловживанні владою і службовим становищем, після чого передав справу до НАБУ. Досудове розслідування встановило, що колишній голова Державної податкової служби України незаконно скасував податкове повідомлення-рішення на суму 2 млрд 246 млн грн. Цим документом Офіс великих платників податків ДПС України донарахував рентну плату за користування надрами одному з найбільших металургійних комбінатів країни

Верланов заявляє, що обвинувачення проти нього є безпідставними, а вручена йому Офісом генерального прокурора підозра політично мотивована. Крім того, він заявив про порушення Генпрокуратури під час повідомленні йому про підозру.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

ВАКС зменшив заставу голові АМКУ Кириленку з 25 до 20 млн грн - TI

Сибіга доручив закордонним дипустановам України ініціювати термінові збори коштів, подібні до польської акції

"Епіцентр" відновив роботу безкоштовного коворкінгу "Незламний хаб" на Почайній в Києві

ПС ЗСУ та Міноборони реалізують трансформацію системи протидії "шахедам" - Зеленський

ТОК Gulliver готують по повноцінного відкриття 1 лютого

Потепління в Україні слід очікувати після 22 січня - Укргідрометцентр

Віткофф і Кушнер 20 січня в Давосі обговорять мирний план щодо України з представником Путіна - ЗМІ

СБУ викрила ще 8 ворожих агітаторів, серед них - посадовиця суду та рецидивіст, який 4 роки ховався у підвалі

"УЗ" слід реформувати з вирішенням проблеми збиткових пасажироперевезень та відкриттям залізничного ринку для конкуренції – глава "Укрметалургпрому"

Суд залишив без руху позовну заяву дружина Чернишова про поділ майна подружжя

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА