Інтерфакс-Україна
09:44 19.01.2021

Порошенко представив програму з протидії COVID-19 в Україні

1 хв читати
Порошенко представив програму з протидії COVID-19 в Україні

Лідер партії "Європейська солідарність" Петро Порошенко представив програму дій із протидії захворюванням на коронавірусну інфекцію COVID-19.

"У "Європейської солідарності" є абсолютно конкретна програма дій. По-перше, тотальне тестування і якісна діагностика. Словаччина, для прикладу, сьогодні розпочала другу хвилю загальнонаціонального тестування. По-друге, контрольована самоізоляція безсимптомних. По-третє, безкоштовне і гарантоване лікування тих хворих, які потрапили на госпіталізацію у зв’язку з важким перебігом хвороби. І четверте - обов’язкова вакцинація здорових", - наводить слова Порошенка прес-служба політсили.

Політик переконаний, що поєднання цих чотирьох кроків дасть змогу розірвати ланцюг поширення вірусу.

"Країна повернеться до нормального життя. Отже, вакцинація - головний національний проект і пріоритет на 2021рік", - наголосив Порошенко.

Також, за словами Порошенка, фракції "Євросолідарності" в обласних і міських радах вимагатимуть виділення коштів на закупівлі вакцин.

На думку політика, економічна ситуація в Україні у довгостроковій перспективі залежить від масової вакцинації.

"Від цього залежить, чи виживе вагома частина дрібного бізнесу - кав’ярні, ресторани, туристична галузь, бо це мільйони робочих місць. Як почуватиметься сфера культури - концертна діяльність, театри. Спортивні заклади. Як швидко їхні працівники повернуться до нормального життя. Пропонований нами план із чотирьох пунктів дає змогу практикувати точкові адресні карантинні обмеження замість тотального локдауну", - резюмував Порошенко.

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

До трьох зросла кількість постраждалих у Харкові – ОВА

Зеленський: ГУР доповів про плани РФ щодо ударів по підстанціях українських АЕС

Завершено аварійно-рятувальні роботи на території терміналу "Нової пошти" на Харківщині

Тестування на загальні навички пройшли 16 конкурсантів на посаду очільника ДМС

Зеленський ввів санкції проти Паралімпійського комітету РФ, Федерації комп'ютерного спорту Росії та трьох фізичних осіб

До двох осіб зросла кількість постраждалих у Харкові – ОВА

ГУР МО: Росія розглядає варіанти удару по підстанціях АЕС України

Шмигаль: Литва готує урядове рішення про виділення додаткової енергетичної допомоги для України

Об'єкт критичної інфраструктури у Харкові значно пошкоджений через ворожий обстріл – мер

Зеленський повідомив про ухвалені рішення для збільшення імпорту електроенергії

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА