Інтерфакс-Україна
07:23 11.01.2021

Обама ризикував життями американців, виконуючи договір про ліквідацію ракет середньої і меншої дальності

1 хв читати
Обама ризикував життями американців, виконуючи договір про ліквідацію ракет середньої і меншої дальності

Екс-президент США Барак Обама ризикував життям громадян США, виконуючи договір про ліквідацію ракет середньої і меншої дальності (ДРСМД), вважає держсекретар Майк Помпео.

"Було два учасники ДРСМД. Президент Обама ризикував життями американців, обмежуючи наші збройні сили, в той час як Росія обманювала і створювала свої системи. Коли тільки одна сторона двопартійного договору дотримується його, це називається дурістю", - написав Помпео в Twitter.

Він зазначив, що президент Дональд Трамп в односторонньому порядку вийшов з договору.

"Ми вийшли з односторонньої угоди, яка зробила Америку беззахисною", - наголосив глава держдепу.

CША 2 серпня 2019 офіційно припинили участь у договорі про ракети середньої і меншої дальності.

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Попередньо шестеро загиблих і кілька десятків поранених під час протестів у Ірані – ЗМІ

Дві пожежі зафіксовано в Запоріжжі внаслідок атаки ворожих дронів – ОВА

Сили оборони відбили з початку доби 97 ворожих атак - Генштаб

Міністр оборони Словаччини заявив, що Україна не буде в НАТО і матиме проблеми з перебуванням в ЄС - ЗМІ

У аеропорту Варшави затримано українця за підозрою у намірі вчинити диверсію – ЗМІ

Україна очікує від Чехії оцінки сумісності антиукраїнських заяв спікера Палати депутатів із займаною ним посадою - ЗМІ

Сили оборони України завдають ударів виключно по військових цілях РФ - Генштаб про заяву Сальдо

Ворог окупував 0,72%України за 2025 рік – DeepState

Сибіга привітав Кіпр із початком головування у Раді ЄС, Францію - у G7, Швейцарію - в ОБСЄ, наголосив на продовженні співпраці

Житловий будинок було зруйновано в Городищі Черкаської області через вибух газового балону, є постраждалі

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА