Інтерфакс-Україна
07:57 21.12.2020

Посольство США в Багдаді піддалося ракетному обстрілу

1 хв читати
Посольство США в Багдаді піддалося ракетному обстрілу

Посольство США в Багдаді в неділю ввечері обстріляли з установок залпового вогню типу "Катюша", зафіксовано не менше трьох ракет і снаряди, повідомляють місцеві ЗМІ.

На відеозаписах з місця подій можна побачити, як установки тактичної ППО, розгорнутої для охорони посольства, намагаються перехопити запущені ракети.

Інформація про потерпілих не надходила.

ЗМІ нагадують, що американське посольство розташоване в "зеленій зоні" Багдада, де розміщені дипмісії і урядові установи Іраку.

Зі свого боку телеканал "Аль-Арабія" повідомив, що системам ППО вдалося збити ракети, які впали в межах "зеленої зони". За даними телеканалу, іракські служби безпеки ведуть пошуки установок, з яких здійснили пуск ракет.

Також, в околицях посольства з метою безпеки були виставлені кордони.

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

У більшості областей у вівторок очікуються дощі, в Карпатах мокрий сніг

Майже 60% немовлят до 6 місяців в Україні на грудному вигодовуванні, на рівень працевлаштування це не впливає – соцопитування

Шахраї розсилають фейкові листи від імені керівника Офісу президента України

СБУ та Нацполіція ліквідували ботоферму з понад 20 тис. акаунтів, через які РФ поширювала фейки про Україну

В Запоріжжі є загиблий внаслідок атаки – обладміністрація

У Києві поліцейські викрили схему незаконної легалізації іноземців

Окупанти атакували Запоріжжя, повідомляється про чотирьох постраждалих

Окупанти завдали дронового удару по Прилуках, є постраждалий, у райвідділі поліції пожежа

На Одещині викрито групу військових, які привласнили 16,7 млн грн держкоштів

Під час нічного обстрілу "шахед" влучив у будинок радника міністра оборони

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА