10:53 11.12.2020

Аеропорти "Бориспіль" і "Київ" почали відновлювати штатну роботу після ожеледиці

1 хв читати
Аеропорти "Бориспіль" і "Київ" почали відновлювати штатну роботу після ожеледиці

Міжнародні аеропорти "Бориспіль" і "Київ" ім. Сікорського почали відновлювати штатну роботу після сильного зледеніння ввечері в четвер, коли низка авіарейсів не змогли приземлитися і повернулися в точки вильоту.

"Авіакомпанія Wizz Air скасувала свій ранковий рейс у Меммінген, "Мотор Січ" зараз мають злітати в Запоріжжі. Виліт Wizz Air об 11:00 у Дортмунд поки що за розкладом", - зазначила прес-секретар аеропорту "Київ" Галина Богданенко в коментарі "Інтерфакс -Україна".

Онлайн-табло "Борисполя" не показує скасованих рейсів у розкладі на п'ятницю.

Раніше прес-служба аеропорту "Бориспіль" у Facebook повідомила, що у зв'язку зі складними погодними умовами 10 грудня деякі рейси здійснили посадку в резервних аеропортах або прийняли рішення повернутися в аеропорти вильоту.

У "Жулянах" 10 грудня не зміг приземлитися рейс Wizz Air із Вільнюса, а рейс Wizz Air у Дортмунд і рейс "Мотор Січ" у Запоріжжі скасували через неможливість здійснити зліт.

ОСТАННЄ

В Одесі внаслідок ураження струмом загинув підліток

У Харкові ІТ-фахівчиня виготовляла вибухові пристрої для скоєння терактів за завданням ФСБ

Мін'юст розповів про підстави та порядок оскарження рішень ВЛК військовослужбовцями

Трамп повідомив про "майже" завершення паузи в передачі розвідінформації Україні - ЗМІ

Кабмін затвердив порядок надання субвенції на придбання житла для 1,6 тис. ветеранів та їхніх сімей у 2025р.

Через непідтвердження мети поїздки митцям і медійникам може бути відмовлено в перетині держкордону - прикордонслужба

Україна в Джидді може запропонувати часткове припинення вогню з РФ у повітрі і на морі - FT

Дві людини загинули, трьох поранено за минулу добу в Донецькій області

США окремо зустрінуться в Саудівській Аравії з делегаціями України та РФ – ЗМІ

Заброньованим медійникам листи сприяння не потрібні, вони продовжують виїжджати за кордон за наказами на відрядження - Мінкультури

РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА