Інтерфакс-Україна
17:31 11.11.2020

НАЗК направило до суду клопотання про закриття провадження у справі Тупицького - КС

1 хв читати
НАЗК направило до суду клопотання про закриття провадження у справі Тупицького - КС

Національне агентство з питань запобігання корупції направило до суду клопотання про закриття провадження у справі голови Конституційного Суду України Олександра Тупицького з метою уникнення юридичної відповідальності за свої незаконні дії, заявляють у КС.

У повідомленні, розміщеному на сайті суду в середу, зазначено, що НАЗК 11 листопада розмістило інформацію про скерування до суду клопотання про закриття проваджень у 62 справах, в одній з яких фігурантом є голова КС.

"Водночас НАЗК не вказало, що це провадження стосується не протоколу про вчинення адміністративного правопорушення, пов'язаного з корупцією стосовно голови КС, який, до речі, ніколи не складався, а позову Тупицького до НАЗК щодо незаконності дій його посадових осіб та спростування поширеної ними неправдивої інформації. Власне з метою уникнення юридичної відповідальності за свої дії НАЗК скерувало вказане клопотання про закриття провадження до суду", – наголошується в повідомленні КС.

У КС також заявляють, що "жодних протоколів стосовно голови КС НАЗК не складало та не вручало, як це передбачено чинним законодавством".

Також у повідомленні зазначено, що судді КС виступають за те, щоб уже складені НАЗК стосовно них протоколи про вчинення адмінпорушень, пов'язаних із корупцією, суди розглядали по суті. "Це дасть змогу у законний спосіб довести неправомірність дій НАЗК", - резюмують у КС.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Зеленський анонсував ще одну зустріч радників з нацбезпеки 7 січня, після зустрічі лідерів

Кабмін затвердив оновлений склад правління АТ "Укрзалізниця" на чолі з Перцовським

Окупанти знову атакували припортову структуру Одещини, спалахнув резервуар з олією, пожежу вже ліквідували – ОВА

Громадян, які прибувають до ТЦК під час мобілізації, годуватимуть як у ЗСУ за державний рахунок - Міноборони

Головний омбудсман Туреччини підтвердив передачу РФ списків зниклих безвісти, а також тяжкопоранених військовополонених - Лубінець

Міжвідомча робоча група затвердила проєкт Нацпрограми адаптації законодавства України до права ЄС

Майже 2,5 тис. родин отримали послугу "Муніципальна няня" у 2025р - Мінсоцполітики

Зеленський: зустріч радників з нацбезпеки Коаліції охочих планується 3 січня в Україні, лідери можуть зустрітися 6 січня у Франції

Об'єкти, присвячені Достоєвському, Толстому і Добролюбову, належать до символіки російської імперської політики - УІНП

ЗС Франції почали називати українську столицю французькою Kyiv замість Kiev

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА