08:25 03.11.2020

КМДА: Близько чверті всіх бездомних тварин у притулку - колишні домашні улюбленці

1 хв читати
КМДА: Близько чверті всіх бездомних тварин у притулку - колишні домашні улюбленці

У муніципальному притулку КП "Київська міська лікарня ветеринарної медицини" в м.Бородянка (Київська обл.) перебувають 430 бездомних тварин, чверть із яких були домашніми улюбленцями, повідомляє прес-служба КМДА.

"У муніципальному притулку КП "Київська міська лікарня ветеринарної медицини" в м.Бородянка Київської області знаходяться 430 бездомних тварин. Чверть із них - колишні домашні улюбленці, які з певних причин і обставин опинилися на вулиці. Тому одним із завдань підприємства є інформаційна та правова робота в питанні відповідальності людей, які просто залишають живих істот на вулиці", - цитує в.о. директора комунального підприємства Наталю Мазур сайт столичної мерії в понеділок.

За її словами нерідко в притулок потрапляють тварини, господарі яких померли. "Але найчастіше люди залишають тварин, яких більше не можуть або не хочуть утримувати. Причини таких вчинків можуть бути різні: раптово виявлена алергія, нестача часу, переїзди, маленькі діти. Деякі господарі відразу звертаються до нас, але більшість просто залишає тварин на вулиці", - додала Мазур.

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА