Інтерфакс-Україна
16:28 02.10.2020

Віце-президент США Пенс і глава Мінфіну Мнучін не хворі коронавірусом

1 хв читати

Узяті у віце-президента США Майка Пенса та його дружини аналізи на коронавірус COVID-19 дали негативний результат, повідомляють американські ЗМІ.

Зазначається, що Пенса та другу леді США протестували на COVID-19 уранці у п'ятницю.

Прес-секретар Мінфіну США Моніка Кроулі також повідомила, що главу відомства Стівена Мнучіна перевірили на коронавірус у рамках щоденної перевірки, результат - негативний.

"Аналіз Стівена Мнучіна на COVID-19 дав негативний результат цього ранку, його продовжуватимуть тестувати щодня", - написала Кроулі у Twitter.

Президент США Дональд Трамп раніше повідомив, що в нього та в його дружини Меланії підтвердився коронавірус. Вони здали тести після того, як захворів його радник Гоуп Гікс.

Держсекретар Майк Помпео, який перебуває в європейському турне, здав аналіз на коронавірус COVID-19, результати негативні.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Метеорологиня Ганчук очолить команду 31-ї Української антарктичної експедиції

У разі реорганізації Інституту фізико-органічної хімії науковим співробітникам буде запропонована аналогічна посада в новій структурі - Міносвіти

Рютте та Навроцький: Головне питання для безпеки Європи - не Гренландія, а Україна

Підстав для введення надзвичайної ситуації в енергетиці в Харківській області наразі немає – Синєгубов

Понад 114 млн грн повернуто державі у справі про закупівлю вугілля для "Центренерго"

Очільник ГУР МО побував на запорізькому напрямку

ДБР викрило лікарів одеського ТЦК, які видавали фіктивні висновки ВЛК без присутності призовників

На допомогу Києву прийшли ремонтники з кількох областей, а уряд шукає можливість вивільнити для населення додаткову е/е

ДШВ ЗСУ за кілька хвилин уразили два російські "Буки" - "Бук-М2" і "Бук-М3"

Політтехнолог Петров не захотів коментувати пов'язані з ним події і розслідування

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА