Інтерфакс-Україна
15:45 30.09.2020

Windrose із 4 жовтня почне літати за маршрутом Київ-Загреб

1 хв читати
Windrose із 4 жовтня почне літати за маршрутом Київ-Загреб

 Авіакомпанія Windrose ("Роза вітрів", Київ) із 4 жовтня 2020 року почне виконувати рейси за маршрутом Київ-Загреб із Міжнародного аеропорту "Бориспіль" (Київська область).

Як повідомила прес-служба авіакомпанії в середу, урочисте відкриття першого рейсу Windrose до Загребу, що виконується на літаку ATR-72-600, відбудеться 4 жовтня об 11:30.

Рейси виконуватимуться двічі на тиждень щосереди і щонеділі в обидві сторони.

ТОВ "Авіаційна компанія "Роза вітрів" заснована у 2003 році. У 2007 році авіакомпанія отримала сертифікат експлуатанта і почала виконувати регулярні та чартерні перевезення під брендом Windrose Airlines.

У 2019 Windrose перевезла 1,4 млн пасажирів, в середньому здійснюючи 28 перельотів на день.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Мер Варшави Тшасковський і консерватор Навроцький виходять до другого туру виборів президента Польщі – екзитполи

Начальника та заступника харківського ТЦК усунули від обов’язків через загибель цивільного – ОК "Схід"

Екзитполи прогнозують перемогу в президентських виборах у Румунії проєвропейському кандидату

Меджліс закликав світ визнати геноцидом депортацію кримських татар

Окупанти влучили у житлову забудову Центрального району Херсону, пошкоджено 6 будинків - Прокудін

Зеленський: Не забуваємо, що таке Москва і яке зло прийшло звідти для українців сучасних і минулих поколінь

Уражено пасажирський локомотив під час ворожого обстрілу залізничного вокзалу в Херсоні - УЗ

Президентка Єврокомісії обговорила з Венсом припинення вогню в Україні

Зеленський передав Папі Римському Леву XIV ікону Божої матері з немовлям як символ життя

Зеленський та прем'єр Австралії обговорили додатковий санкційний тиск на Росію

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА