Інтерфакс-Україна
17:54 19.08.2020

Російські найманці від початку доби один раз порушили режим тиші на Донбасі, втрат немає

1 хв читати
Російські найманці від початку доби один раз порушили режим тиші на Донбасі, втрат немає

Російські найманці з початку середи один раз порушили режим припинення вогню на Донбасі, здійснивши не прицільні постріли, українські військовослужбовці не постраждали, повідомляє прес-центр штабу Операції об'єднаних сил.

"Від початку поточної доби на ділянках відповідальності українських підрозділів у районі проведення Операції об'єднаних сил зафіксовано один факт порушення режиму припинення вогню з боку збройних формувань Російської Федерації. Зокрема, в обідній час противник зі стрілецької зброї провокував наших захисників біля Луганського. Постріли були не прицільними, тому українські воїни вогонь у відповідь не відкривали та на провокацію ворога не піддалися", - йдеться в повідомленні штабу ООС на сторінці у Facebook.

Зазначається, що на всіх ділянках фронту режим тиші зберігався повною мірою.

В ООС наголосили, що з моменту оголошення режиму припинення вогню на Донбасі, 27 липня, серед особового складу об'єднаних сил бойових втрат і поранень немає.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Росія вдарила по Кременчуку, в місті перебої зі світлом - мер

Росіяни вдарили по місту Новгород-Сіверський на Чернігівщині

Аеропорт Вільнюса знову призупиняв роботу через загрозу з Білорусі

На фронті більше 150 боєзіткнень за добу, найбільше на покровському напрямку - Генштаб

Зеленський разом з переговорниками провів бесіду з Віткоффом та Кушнером, обговорили території та гарантії безпеки

Сибіга і глава МЗС Болгарії обговорили мирні ініціативи та подальші кроки співпраці

Допомога Україні перевищила сплату РФ за нафту і газ лише у 5 з 24 європейських країн у 2022-24рр – Держдеп США

Макрон повідомив Зеленському про міжнародні дискусії та підтвердив підтримку Франції

Обстріл РФ сильно пошкодив склади PROSTOR, "Мед-Сервіс" та "БаДМ у Дніпрі та "Трібо" у Білій Церкві

У Слов'янську шестеро постраждалих внаслідок скинутої ворогом авіабомби

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА