Інтерфакс-Україна
07:13 08.09.2022

Експерти ООН найближчими днями вирушать на Донбас для розслідування обстрілу СІЗО в Оленівці

1 хв читати
Експерти ООН найближчими днями вирушать на Донбас для розслідування обстрілу СІЗО в Оленівці

Експерти у складі місії ООН зі встановлення фактів вирушать найближчими днями на Донбас для розслідування обстрілу СІЗО в Оленівці, повідомила у середу заступник генсека ООН Розмарі Дікарло.

"Група зі встановлення фактів вирушить до Оленівки найближчими днями для розслідування інциденту 29 липня, який призвів до смерті 53 українських військовополонених, і ще від 75 до 130 отримали поранення", - сказала вона.

"Голову місії Алберту дух Сантуса Круса супроводжуватимуть досвідчені експерти, місія повинна мати можливість працювати без зовнішнього втручання, мати безпечний, надійний і безперешкодний доступ до людей, локацій та доказів", - додала вона.

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

В Офісі Президента прокоментували повідомлення ірландських ЗМІ про дрони, які нібито намагалися перешкодити посадці літака Зеленського

Прем'єр-міністр Бельгії назвав три умови використання активів РФ на користь України

59% українців покладають відповідальність за корупційний скандал в енергетиці на уряд та президента – опитування

Заправкам "Лукойлу" за межами Росії продовжили до квітня ліцензію на функціонування без санкцій

Прем'єр-міністр Бельгії і канцлер Німеччини проведуть у п'ятницю термінову зустріч щодо плану використання заморожених російських активів - ЗМІ

Сили оборони відбили з початку доби 154 ворожі атаки - Генштаб

Рішення щодо нового керівника Офісу Президента буде ухвалено найближчим часом – Зеленський

Переговори української делегації в США продовжаться і Україна готова до будь-якого розвитку подій

Окупанти вдарили по Харкову, наслідки уточнюються

НР "Укренерго" на позачерговому засіданні створила комітет з етики та запобігання корупції

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА