Інтерфакс-Україна
12:37 21.07.2020

СБУ просить лучан для власної безпеки залишатися вдома або на робочих місцях

1 хв читати
СБУ просить лучан для власної безпеки залишатися вдома або на робочих місцях

У Службі безпеки України закликають лучан залишатися вдома або на робочих місцях у зв'язку з ситуацією із захопленням заручників в автобусі в центрі міста.

"Сьогодні у Луцьку фізичною особою захоплений автобус "Берестечко-Красилівка". СБУ спільно з іншими правоохоронними органами робить все можливе для знешкодження загрози та звільнення заручників. Просимо жителів Луцька для власної безпеки залишатись вдома чи на робочих місцях", - ідеться в акаунті СБ України у соцмережі Twitter.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Ще 30 бригад залізничників долучаться до відновлення тепла у Києві - "Укрзалізниця"

У столиці розгорнуто додатковий теплопункт УЧХ

Домовлено продовження роботи на рівні команд під час наступного етапу консультацій у Давосі - Умєров

Зеленський: У нас є дані щодо об’єктів, по яких Росія робила розвідку, розвідку для ударів

Зеленський: Основна мішень для РФ - українська енергетика, в ремонтних бригадах зараз задіяно майже 58 тисяч працівників

Київська ОВА: Навчальний процес у школах області відновлять з 19 січня

Міністр закордонних справ Нідерландів назвав погрозу Трампа митами проти ЄС через Гренландію "шантажем"

"Укренерго" в понеділок застосовуватиме обмеження електроенергії в усіх регіонах України

У Корюківському районі пошкоджено важливий енергооб’єкт, знеструмлено низку населених пунктів - "Чернігівобленерго"

Кулеба: У Києві тривають роботи з відновлення теплопостачання у 143 житлових будинках

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА