Інтерфакс-Україна
08:21 19.07.2020

Трамп через пандемію вирішив проводити передвиборчі мітинги телефоном

1 хв читати
Трамп через пандемію вирішив проводити передвиборчі мітинги телефоном

Президент США Дональд Трамп оголосив, що через пандемію коронавірусу проводитиме телефонні передвиборчі мітинги замість традиційних, повідомляє CNN.

У п'ятницю Трамп уже провів один захід у новому форматі, який він назвав "першим в історії теле-ралі". Протягом 23 хвилин Трамп обговорював різні теми, зокрема відповів на критику свого ймовірного суперника від Демократичної партії на майбутніх виборах Джо Байдена з приводу реакції американської адміністрації на пандемію.

Під час "теле-ралі" Трамп заявив прихильникам, що США дуже добре справляються з коронавірусом, але, поки вакцина і ліки від COVID-19 не розроблені, "буде дуже складно проводити масові мітинги". Заходи в новому форматі він запропонував називати "мітингами Трампа".

CNN зазначає, що це рішення було прийняте після мітингу Трампа в Талсі (штат Оклахома). Тоді представники департаменту охорони здоров'я Оклахоми заявили, що через мітинг відбувся сплеск нових випадків COVID-19. Крім того, на захід прийшло набагато менше прихильників президента, ніж очікувалося.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

У середу ППО України збила або подавила 369 повітряних цілей, зокрема 20 крилатих ракет – ПС

Федоров: за підсумками "Рамштайну" для України передбачено $4 млрд на ППО та понад $1,5 млрд на БпЛА

Зеленський: Україна та Італія обговорили оборонну співпрацю, посилення ППО та підготовку Drone Deal

Унаслідок атаки на Дніпро кількість постраждалих зросла до трьох – ОВА

Сибіга: Франція приєдналась до угоди про створення Спецтрибуналу щодо агресії РФ, 18 країн вже підтримали ініціативу

Двоє малолітніх дітей постраждали внаслідок атаки на Дніпро – ОВА

Рух на трасі М-21 у Вінницькій області перекрито через ДТП, організовано об'їзд

Україна закликає партнерів передати ракети Patriot до листопада для захисту міст узимку – Міноборони

Зеленський обговорив з президентом Італії безпекову ситуацію в Україні та в регіоні Затоки

Співпраця України та Італіі включатиме промислову кооперацію в виробництві ППО, дронів, боєприпасів – секретар РНБО

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА