Інтерфакс-Україна
08:53 09.07.2020

Україна вкотре у ТКГ підтвердила готовність до якнайшвидшого взаємного звільнення утримуваних осіб у форматі "всіх на всіх"

1 хв читати
Україна вкотре у ТКГ підтвердила готовність до якнайшвидшого взаємного звільнення утримуваних осіб у форматі "всіх на всіх"

На засіданні Тристоронньої контактної групи у середу українська делегація вкотре підтвердила готовність до якнайшвидшого взаємного звільнення утримуваних осіб у форматі "всіх на всіх".

"Україна вкотре підтвердила готовність до якнайшвидшого взаємного звільнення утримуваних осіб у форматі "всіх на всіх" і наголосила, що очікує письмові підтвердження від іншої сторони", - повідомляє прес-служба Офісу президента України за підсумками засідання ТКГ.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Бундестаг Німеччини спростив депортації іноземців та запровадив жорсткіші правила набуття громадянства

Ворог атакував Київщину дронами та ракетами, поранено троє людей – ОВА

Сили оборони відбили з початку доби 180 ворожих атак - Генштаб

Бельгія та ЄС домовилися продовжити обговорення використання заморожених російських активів на засіданні Ради 18 грудня

"Укрзалізниця" змінює маршрути пасажирських поїздів через обстріл у Фастові

Ворог просунувся у трьох населених пунктах на Донеччині

Узгодили рамки домовленостей у сфері безпеки та розглянули "Програму майбутнього розвитку" — Умєров про 6-ту зустріч з делегацією США

В СТОЛИЦІ ПРАЦЮЄ ППО - КМВА

УЗГОДИЛИ РАМКИ ДОМОВЛЕНОСТЕЙ У СФЕРІ БЕЗПЕКИ ТА РОЗГЛЯНУЛИ "ПРОГРАМУ МАЙБУТНЬОГО РОЗВИТКУ" – УМЄРОВ ПРО 6-ТУ ЗУСТРІЧ З ДЕЛЕГАЦІЄЮ США

СПРАВЖНІЙ ПОСТУП У ДОСЯГНЕНІ МИРНИХ ДОМОВЛЕНОСТЕЙ ЗАЛЕЖИТЬ ВІД РОСІЇ – УМЄРОВ ПРО ПІДСУМКИ 6-Ї ЗУСТРІЧІ З ДЕЛЕГАЦІЄЮ США

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА