18:35 03.07.2020

МОЗ України оприлюднило оновлений список країн т. зв. червоної зони

1 хв читати
МОЗ України оприлюднило оновлений список країн т. зв. червоної зони

Міністерство охорони здоров'я України оприлюднило оновлений список країн так званої червоної зони, після прибуття з яких необхідно пройти обов'язкову обсервацію або ПЛР-тестування.

До "червоної зони" ввійшли країни, в яких станом на 3 липня показник захворюваності коронавірусом перевищує 40 на 100 тис. населення.

У списку залишаються Катар, США, Вірменія, Перу, Бахрейн, Бельгія, Оман, Білорусь, Кувейт, Сан-Томе і Принсіпі, Французька Гвіана, Сінгапур, Бразилія, Майотта, Росія, ОАЕ, Мальдіви, Чилі, Панама, Болівія, Португалія, Молдова, Саудівська Аравія, Еквадор, Габон, Північна Македонія, Франція, Домініканська республіка, Канада, Екваторіальна Гвінея, Кабо Верде, Гондурас, Гвінея-Бісау, Колумбія, Південна Африка, Аргентина, Бангладеш, Азербайджан і Гватемала.

Окрім цього, до оновленого списку ввійшли Ізраїль, Казахстан, Теркс і Кайкос, Сейшельські острови, Боснія і Герцеговина, Киргизстан, ЦАР, Мавританія, Ірак, Мексика, Палестина, Суринам, Єгипет, Коста-Рика, Пакистан, Чорногорія, Антигуа і Барбуда, Люксембург, Гаїті та Сальвадор.

Водночас із "червоної" в "зелену" зону перейшли Сан-Марино, Нідерланди, Джибуті, Кайманові острови, Афганістан, Італія, Ліхтенштейн. Даних щодо Великої Британії, Іспанії та Швеції, які раніше були в "червоній" зоні, в МОЗ немає.

Україна також увійшла до "червоної зони" з показником 59,7 на 100 тис. населення.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

З початку доби Сили оборони відбили 126 ворожих атак - Генштаб

РФ почала поширювати серед повстанців у Сирії сепаратистські методички про "захист російського населення" - джерела в ГУР

Очільник Київської МВА вимагає звільнити міських чиновників-фігурантів розслідування земельної корупції

Сибіга обговорив з британським колегою шляхи до миру та довгострокову безпеку України

Застосовано запобіжний захід ще до одного підозрюваного у справі про розкрадання коштів при створенні системи "ДЗВІН"

Створена кооординаційна рада для забезпечення рівних умов для бізнесу у портах

Стармер у розмові з Трампом виразив надію на відновлення допомоги США Україні

Ламмі обговорив з Рубіо і Сибігою перспективи мирного процесу в Україні

У Женеві представили план припинення вогню в Україні

Сікорський провів розмову з Келлогом стосовно переговорів у Саудівській Аравії

РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА