Інтерфакс-Україна
20:50 22.06.2020

Степанов: У Львівській області будуть кадрові рішення, поставлено завдання збільшити тестування і змінити фінансування COVID-пакета

1 хв читати
Степанов: У Львівській області будуть кадрові рішення, поставлено завдання збільшити тестування і змінити фінансування COVID-пакета

Міністр охорони здоров'я України Максим Степанов після робочого візиту до Львівської області заявив, що ситуація в регіоні вимагає від МОЗ прийняття низки термінових і зважених рішень: зокрема, будуть здійснені певні кадрові зміни, поставлено завдання збільшити кількість тестувань на коронавірус і буде змінено фінансування COVID-пакета, повідомляє Міністерство охорони здоров'я в Телеграм ввечері в понеділок.

"Я бачу проблему керівництва - і була відповідна моя реакція. Я бачу проблему контролю лікарських засобів. Якщо на цьому тижні не побачу конкретних зрушень, то не виключаю, що буду ставити питання зміни керівництва департаменту охорони здоров'я Львівської обладміністрації. Тому що ситуація складна. Будь ласка, робіть висновки", - заявив Степанов журналістам за підсумками візиту в Львівську область у понеділок.

Міністр зазначив, що керівництво МОЗ вирішило терміново відвідати Львівську область, оскільки останнім часом там різко зросла кількість випадків захворювання коронавірусною інфекцією, а також кількість госпіталізованих.

За словами глави відомства, під час візиту виявлено низку недоліків в роботі місцевого лабораторного центру, зокрема, велика черга на проведення тестувань. У зв'язку з цим прийнято рішення про зміну керівництва лабораторії.

 

 

ОСТАННЄ

Освітній комітет Ради визнав незадовільною роботу Міносвіти щодо ефективного використання субвенцій у 2025р.

Окупанти вночі влучили у дитячий майданчик у Львові, без постраждалих – обладміністрація

Глава МВФ прибула до Києва

Лісовий: На Київщині на базі закладів освіти розгорнуто понад 200 пунктів незламності

Петиція до Кабміну із закликом перенести та меморіалізувати стелу на в’їзді в Донецьку область не набрала необхідних голосів

Ворог атакував Київщину, в одному з районів пошкоджено 8 приватних будинків

Четверо дітей постраждали внаслідок атаки ворожого БпЛА на Сумщині – прокуратура

Уламки ворожого "шахеда" зафіксували в одній з громад Київщини

ППО знищила 61 з 82 ворожих БпЛА, зафіксовано влучання на 13 локаціях - Повітряні сили ЗСУ

Росіяни вдарили по об'єктах критичної інфраструктури на Житомирщині

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА