11:31 20.06.2020

В Україні Covid-19 підтверджено у 2636 дітей та 5950 медпрацівників — ЦГЗ

1 хв читати
В Україні Covid-19 підтверджено у 2636 дітей та 5950 медпрацівників — ЦГЗ

В Україні станом на суботу, 20 червня, захворювання коронавірусною хворобою Covid-19 підтверджено у 2636 дітей і 5950 медичних працівників, повідомив Центр громадського здоров'я (ЦГЗ).

"Серед людей, що одужали, 3630 медпрацівників", — повідомляється на сторінці ЦГЗ у соцмережі Фейсбук у суботу.

ЦГЗ нагадав, що наразі в Україні підтверджено 35 825 випадків захворювання Covid-19, із них 16 406 людей одужали, 994 померли. Протягом останньої доби лабораторно підтверджено 841 випадок.

Загалом проведено досліджень в Україні методом ПЛР – 553 737, методом ІФА – 123 625.

Госпіталізація знадобилася 9947 особам, підключення до апарата ШВЛ – 345 пацієнтам, 25 878 хворих перебували на амбулаторному лікуванні.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Сирський: У лютому українські дрони уразили та знищили цілей противника на 22% більше порівняно із січнем

Пасажир, який потрапив під потяг на станції метро "Вирлиця", загинув

Дрони ГУР атакували НПЗ в Самарській області РФ - джерела

УЧХ протягом лютого видав у Херсоні понад 21 тис. продуктових наборів

В Одесі внаслідок ураження струмом загинув підліток

У Харкові ІТ-фахівчиня виготовляла вибухові пристрої для скоєння терактів за завданням ФСБ

Мін'юст розповів про підстави та порядок оскарження рішень ВЛК військовослужбовцями

Трамп повідомив про "майже" завершення паузи в передачі розвідінформації Україні - ЗМІ

Кабмін затвердив порядок надання субвенції на придбання житла для 1,6 тис. ветеранів та їхніх сімей у 2025р.

Через непідтвердження мети поїздки митцям і медійникам може бути відмовлено в перетині держкордону - прикордонслужба

РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА