В Єврокомісії підтримали Twitter у розбіжностях із Трампом

В Єврокомісії в середу заявили, що підтримують соцмережу Twitter, яка розцінила "твіти" президента США Дональда Трампа як такі, що містять недостовірну інформацію.
"Я підтримую реакцію Twitter на "твіти" президента Трампа", - сказала заступник голови Єврокомісії з цінностей і забезпечення транспарентності Віра Юрова.
"Це те, що я називаю плюралізмом", - зазначила вона.
Раніше Трамп підписав указ, який, як очікується, дасть владі більше можливостей для регулювання діяльності соцмереж. Згідно з указом, він націлений на 230 розділ американського акту про благопристойність при телекомунікації 1996 року. Розділ 230 передбачає широкий імунітет для веб-сайтів, які курирують і модерують свої власні платформи. У ньому наголошується, що провайдер інтерактивного комп'ютерного сервісу не може розглядатися як видавець або самостійне джерело інформації, наданої третьою особою.
Раніше в травні Twitter привласнила одному з повідомлень Трампа маркування, що вказувала, що "твіт" може містити недостовірну інформацію. Це викликало сильне невдоволення президента США. Пізніше соцмережа заблокувала ще один "твіт" про заворушення в Міннеаполісі.