Інтерфакс-Україна
07:14 09.06.2020

За добу на Рівненщині зареєстровано 20 нових випадків інфікування COVID-19

1 хв читати
За добу на Рівненщині зареєстровано 20 нових випадків інфікування COVID-19

За добу неділі, 8 червня, в Рівненській області лабораторно підтверджено 20 нових випадків інфікування коронавірусом, загальна кількість хворих майже 2,1 тис. осіб, повідомив глава ОДА Віталій Коваль.

"Станом на вечір 8 червня на Рівненщині зареєстровано 20 нових випадків захворювання COVID-19", - написав він на своїй сторінці в Фейсбуці в неділю.

Коваль зазначив, що зареєстровані інфіковані це хворі із Рівного - 3; Дубно - 5; Вараша - 1; Березнівського району - 5 (Березне - 2, с.Зірне - 2, с.Колодязне - 1); Рокитнівського району - 4 (с.Томашгород - 3, с.Карпилівка - 1); Рівненського району - 1 (с.Шпанів); Сарненського району - 1 (с.Іванівка). Вік хворих від 5 до 61 року.

"Таким чином в Рівненській області зараз маємо 2093 випадки захворювання коронавірусною хворобою. З них в інфекційних відділеннях перебувають 138 пацієнтів", - уточнив глава ОДА.

Також він додав, що 8 червня від коронавірусу помер 78-річний житель Рівненського району (с.Ходоси). Всього в області від COVID-19 зафіксовано 44 летальних випадки.

"Здолали хворобу 1098 жителів області. У роботі лабораторії залишається 52 зразки", - написав Коваль.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

ВАКС почав розгляд по суті справи колишнього першого віцепрем'єра Клюєва – САП

Київська влада підтримала петицію про введення безготівкової оплати проїзду в приватних маршрутках

Болгарія грає на підвищення ціни заявами про відмову від продажу Україні обладнання для ХАЕС-3,4 – нардеп Кучеренко

Рада схвалила продовження до 6 серпня воєнного стану та загальної мобілізації - нардеп

СБУ одночасно затримала 9 агентів ФСБ на підготовці терактів у центральних та східних регіонах України, вилучено понад 30 кг вибухівки

Пастор Бернс погоджується з тим, що Росія має бути притягнута до відповідальності за воєнні злочини

Голова Львівської ОВА пропонує обмежити мерство 4 термінами, як у мера Львова Садового

Болгарія не надсилала офіційних заяв щодо продажу Україні обладнання для ХАЕС-3,4 – пресслужба Міненерго

Сили оборони збили вночі 57 ворожих дронів із 97, ще 34 локаційно втрачені - Повітряні сили

Ворог поранив 5 жителів Донеччини 15 квітня - ОВА

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА