Інтерфакс-Україна
07:09 01.06.2020

У Львові троє людей госпіталізовані в результаті падіння з балкона

1 хв читати
У Львові троє людей госпіталізовані в результаті падіння з балкона

Двоє чоловіків і жінка госпіталізовані з травмами різного ступеня тяжкості після падіння з балкона на другому поверсі житлового будинку, повідомляє гаряча лінія міста Львова на своїй сторінці в Фейсбуці.

"На вулиці Литвиненка, 13 троє людей випали з балкона другого поверху через обвал перил", - йдеться в повідомленні.

Зазначено, що виклик надійшов о 19:08.

За даними гарячої лінії, потерпілими є 32-річна жінка із закритою черепно-мозковою травмою та закритим переломом поперечного відділу хребта, 34-річний чоловік із забоєм правого плеча і 38-річний чоловік із закритим переломом нижньої третини обох передпліч.

Усіх постраждалих госпіталізували в лікарню швидкої допомоги. У чоловіків також зафіксовані ознаки алкогольного сп'яніння.

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Українські виробники цементу потребують рівних умов з європейськими колегами в рамках запровадження СВАМ

Зеленський прибув до Швейцарії, орієнтовно о 13:00 планується зустріч із Трампом – прессекретар

Кабмін звільнив 5 заступників міністра оборони

Верховний суд залишив без руху касаційну скаргу за позовом до НВМК про скасування дозволу на виконання будівельних робіт

Президент Зеленський на шляху до Давосу – радник

Петиція до Кабміну про впровадження повноцінної сексуальної освіти у шкільну програму набрала лише 113 голосів

Генпрокурор призначив обирати керівника САП адвоката Шевчука, причетного до незаконної переправки ухилянтів за кордон – ЦПК

Віткофф: створення зони "вільної від мит" на території України може стати "переломним моментом" для економіки країни

Україна виправила липневу помилку з НАБУ, партнерам варто виправити помилки щодо непоставки ракет – віцепрем’єр Качка

Радник британського прем'єра Павелл вважає, що війна РФ та України не закінчиться нічиєю перемогою, перемовини є ключовими

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА