Інтерфакс-Україна
09:14 23.05.2020

В Україні за минулу добу 432 нових випадки Covid-19, 17 раніше захворілих померли, 344 одужали, 13 046 активних випадків

1 хв читати
В Україні за минулу добу 432 нових випадки Covid-19, 17 раніше захворілих померли, 344 одужали, 13 046 активних випадків

432 нових випадки захворювання коронавірусною хворобою Covid-19 зафіксовано в Україні за минулу добу, 17 осіб серед раніше захворілих померли, 344 одужали, тоді як днем раніше повідомлялося про 442 нові випадки захворювання Covid-19 за попередню добу, а 21 травня - про 476 нових хворих.

Як повідомляється на сайті Системи моніторингу поширення епідемії коронавірусу Ради національної безпеки і оборони (РНБО) в суботу вранці, зараз в Україні Covid-19 хворіє 13 046 людей, що на 71 більше, ніж днем раніше.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Швеція підтримує Данію у відповідь на погрозливу риторику США щодо Гренландії — прем’єр

Адміністрація Трампа розглядає варіанти ударів по Ірану на тлі масових вбивств протестувальників - ЗМІ

Трамп пропонує укласти угоду з Кубою: Я пропоную їм укласти угоду, доки не стало занадто пізно

Сили оборони відбили з початку доби 200 ворожих атак - Генштаб

В КИЄВІ ПРАЦЮЄ ППО - КМВА

Велика Британія готується передати Україні далекобійні балістичні ракети Nightfall — ЗМІ

Ворожа атака пошкодила об’єкт інфраструктури в Одеській області: двоє постраждалих, відсутнє електропостачання – МВА

Папа Римський Лев XIV закликав до припинення насильства в Україні на тлі атак на енергетичну інфраструктуру

В результаті масових протестів в Ірані відомо вже про понад 500 загиблих і тисячі затриманих - ЗМІ

Внаслідок ворожої атаки на автомобіль швидкої допомоги на Чернігівщині постраждали двоє медиків - РВА

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА