17:13 20.05.2020

Дніпропетровська ОДА спільно з "Укравтодором" відновлять міст, який обрушився в Нікопольському районі - голова ОДА

1 хв читати
Дніпропетровська ОДА спільно з "Укравтодором" відновлять міст, який обрушився в Нікопольському районі - голова ОДА

Дніпропетровська обласна державна адміністрація спільно з "Укравтодором" відновлюватимуть залізний автомобільний міст через річку Чортомлик у селі Олексіївці Нікопольського району, проліт якого обрушився під час проїзду по ньому фури, вантаж якої у декілька разів перевищував норму, повідомив голова області Олександр Бондаренко.

"Рух транспорту залізним мостом через річку Чортомлик було дозволено з обмеженням вантажу до 10 тонн. Про це повідомляють відповідні дорожні знаки, встановлені на в'їзді на міст. Цією дорогою проходить багато транзитного транспорту. Тому маємо відновити рух якнайшвидше. Міст - на балансі "Укравтодору". Але відновлювати його будемо спільними зусиллями", - наводить слова голови Дніпропетровської облдержадміністрації Олександра Бондаренка прес-служба ОДА у середу.

За його словами, спільна комісія облдержадміністрації та служби автодоріг Дніпропетровської області розробили схему зручного об'їзду. Наразі її узгоджують з поліцією. До кінця тижня "Укравтодор" має встановити відповідні дорожні знаки. Це допоможе зорієнтувати водіїв транзитного транспорту. Місцеві вже зараз рухаються об'їзними дорогами.

Залізний міст через річку Чортомлик у Нікопольському районі розташований на трасі Н-23 сполученням Кропивницький - Кривий Ріг - Запоріжжя. Він обрушився 20 травня приблизно о 10:00. Вантажівка повисла на конструкції мосту, а причіп звалився у воду. Наразі машину витягують важким автокраном. За попередніми даними, жертв немає.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Міносвіти: 61 український університет увійшов до рейтингу SCImago Institutions Rankings 2025

ЗСУ завдали ударів по низці стратегічних об’єктів агресора - Генштаб

Перед Великодніми святами на внутрішньому ринку активізувався попит на молочні консерви - аналітики

Президентський борт приземлився у Саудівській Аравії

Сирський: Наразі загрози оточення наших підрозділів в Курській області немає

З початку доби активніше всього росіяни атакують на торецькому напрямку– Генштаб ЗСУ

Наступний саміт щодо України відбудеться у Великій Британії у суботу - ЗМІ

Відключення опалення в Києві залежатиме від температурних показників – КМДА

У Львівській області повідомлено про підозру учасникам групи, які виготовляли фальшиві документи для військовозобов’язаних – прокуратура

Україна та Туреччина домовилися розширити співпрацю, зокрема взаємодію міст і регіонів - Офіс президента

РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА