Інтерфакс-Україна
19:06 16.05.2020

МОЗ оприлюднило нові правила для роботи салонів краси під час карантину

1 хв читати
МОЗ оприлюднило нові правила для роботи салонів краси під час карантину

Міністерство охорони здоров'я України оприлюднило нові правила для роботи перукарень та салонів краси в період ослаблення карантину в країні, повідомила прес-служба Міністерства охорони здоров'я в телеграм-каналі.

"Пом'якшення карантину "набирає обертів". Нарешті є можливість потрапити в улюблену перукарню або в салон краси. Як це зробити безпечно, що потрібно знати і на що звернути увагу, читайте в правилах", - йдеться в повідомленні.

Зокрема, в правилах сказано, що салони краси в умовах карантину повинні приймати відвідувачів лише за попереднім записом з інтервалом не менше 15 хвилин. Відвідувачам необхідно чекати своєї черги на вулиці, до того, на одну людину повинно відводитись як мінімум 5 квадратних метрів. Також відвідувачі повинні мати засоби індивідуального захисту.

Співробітники салонів перед початком роботи повинні проходити температурний скринінг і мати засоби індивідуального захисту. Персоналу дозволяється використовувати тільки респіратори без клапана видиху.

Крім того, біля входу в салони краси повинна бути розмітка для клієнтів для дотримання відстані в 1,5 метра. Між місцями надання послуг також повинна бути дистанція не менше 1,5 метра.

Установам необхідно забезпечити дезінфекцію після кожного клієнта і централізований збір використаних засобів індивідуального захисту. Під час карантину в салонах краси забороняється наявність рекламної продукції, журналів і різних іграшок.

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Тривалість базової підготовки для окремих категорій військовослужбовців зменшено до 1 місяця із 1 травня

У Нацгвардії створили два корпуси, які очолили командири "Азову" та "Хартії"

За 22 дні т. зв. "енергетичного перемир’я" окупанти вбили у 2,5 раза більше українців, ніж за такий самий період до того

У ЦПД спростували дезінформацію щодо 4,8 тис. загиблих у Курській області військових з інших країн

Раді пропонують продовжити строк дії воєнного стану

Дві безробітні жительки Київщини на замовлення ворога готували підрив будівлі поліції у Вінниці

В Курську є влучання у склад боєприпасів

Група Макфола-Єрмака працюватиме над новими енергетичними та технологічними санкціями проти РФ

Окупанти за 9 місяців вчинили 28 тис злочинів, з них майже 27 тис. воєнні, загинуло 57 дітей – Нацполіція

Внаслідок обстрілу в Покровську є загиблий та поранений

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА