Інтерфакс-Україна
21:48 05.05.2020

Правоохоронці викрили чиновника ДПЗКУ в недостачі на майже 1,5 млн грн

1 хв читати
Правоохоронці викрили чиновника ДПЗКУ в недостачі на майже 1,5 млн грн

Начальник виробничої дільниці одного з філіалів ПАТ "Державна продовольчо-зернова корпорація України" підозрюється в зловживанні службовим становищем та службовому підробленні (ч. 2 ст. 364, ч. 2 ст. 366 КК України).

"Встановлено, що в період з лютого до червня 2018 року начальник виробничої дільниці одного з філіалів ПАТ "ДПЗКУ"... допустив недостачу зерна кукурудзи в кількості понад 340 тис. кг і насіння соняшнику - майже 50 тис. кг.", - повідомляє прес-служба прокуратури Харківської області.

Крім того, за даними досудового слідства, чиновник всупереч посадової інструкції не повідомляв про недостачу.

Загальна сума збитку, нанесеного "Державній продовольчо-зерновій корпорації України", становить майже 1,5 млн. грн.

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Ускладнення руху транспорту та роботи підприємств очікується в Україні через ожеледицю та хуртовину

Кількість постраждалих у Чернігові зросла до п'яти – військова адміністрація

Кабмін збільшив до 50 років максимальний термін дії договору на безоплатне користування культовим майном

Удар про Новошахтинському НПЗ в РФ завдано ракетами Storm Shadow – Генштаб

Військовослужбовець отримав тяжкі травми внаслідок нападу цивільного на Рівненщині, відкрита справа

Генштаб ЗСУ підтвердив ураження порту "Темрюк" в РФ та повідомив про атаку на аеродром "Майкоп" і ремонтний підрозділ окупантів

Окупанти опівдні у Різдво обстріляли середмістя Херсона, загинула людина

Влучання в п'ятиповерхівку в Чернігові: загинула людина, троє зазнали поранень, серед них – дитина

У Чернігові окупанти влучили в п'ятиповерхівку, атакували об'єкт критичної інфраструктури

Держетнополітики не виявила ознак афілійованості управління Одеської єпархії РПЦ закордоном із забороненою організацією

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА