Інтерфакс-Україна
18:54 23.04.2020

На Миколаївщині перекрито в'їзд і виїзд із села, де стався спалах коронавірусу, - ОДА

1 хв читати
На Миколаївщині перекрито в'їзд і виїзд із села, де стався спалах коронавірусу, - ОДА

У селі Семенівці Благодатненської об'єднаної територіальної громади (ОТГ) перекрито в'їзди/виїзди і встановлено контрольно-пропускний пункт через спалах коронавірусу, повідомляє прес-служба Миколаївської обласної державної адміністрації.

За інформацією ОДА, з 22 квітня у зв'язку зі збільшенням кількості хворих на COVID-19 в селі Семенівці, проїзд до населеного пункту обмежено.

"Функціонує лише один шлях з боку автодороги Н-24, на якому працює цілодобовий контрольно-пропускний пункт", - ідеться в повідомленні.

Так, за необхідності рух транспорту здійснюється за допомогою універсального пропуску для працівників і службового транспорту установ, служб, суб'єктів господарювання, які забезпечують життєдіяльність села Семенівки.

Без пропуску дозволено перетинати КПП лише громадянам, постійне місце проживання яких зареєстровано в селі Семенівці.

Як повідомлялося, станом на ранок четверга, 23 квітня, в Миколаївській області зареєстровано 103 підтверджених випадки COVID-19. З них медичних працівників - 30.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

СБУ та Нацполіція затримали одну із керівниць окупаційного Центру зайнятості "ДНР"

Освітній омбудсмен Лещик: у нас освіта відділена від релігії, я до цього ставлюся досить жорстко

Спроможність Служби освітнього омбудсмена дуже обмежена і не вистачає представників на місцях - Лещик

Найближчі два дні будуть без опадів, лише вночі та вранці Україну накриватимуть тумани

УЧХ допомагав постраждалим від атаки БпЛА РФ на Запоріжжя

Президенти України й Молдови обговорили двосторонню співпрацю та спільний шлях до членства у Євросоюзі

Україна і ЄС зруйнували транснаціональну мережу шахрайських call-центрів – Офіс генпрокурора

Освітній омбудсмен Лещик про реорганізацію і злиття вишів: в нас відбувається демографічна криза, це відображається на вищій освіті

Джамала вважає, що правила допуску до нацвідбору на "Євробачення" можна переглянути і вдосконалити

Переліки споживачів, яким заборонено відключати е/е, переглянуто вже в 16 областях – заступник глави Міненерго

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА