Інтерфакс-Україна
11:33 21.04.2020

У п’ятьох українських прикордонників діагностовано COVID-19 - Держприкордонслужба

1 хв читати
У п’ятьох українських прикордонників діагностовано COVID-19 - Держприкордонслужба

П'ятеро співробітників Державної прикордонної служби України захворіли коронавірусною хворобою COVID-19, повідомив спікер прикордонного відомства Андрій Демченко.

"Минулого тижня, 15 квітня, було зафіксовано перший випадок захворювання прикордонника коронавірусом, і його було підтверджено ПЛР-тестом. 17-18 квітня також було підтверджено факти захворювання. Загалом на сьогодні підтверджено ПЛР-тестами захворювання коронавірусом у п'ятьох прикордонників", - сказав Демченко в коментарі агентству "Інтерфакс-Україна" у вівторок.

За його словами, щоб активно протидіяти поширенню захворювання, наразі в багатьох підрозділах Держприкордонслужби, особливо на західній ділянці, проводиться експрес-тестування співробітників.

"Також станом на сьогодні близько 150 прикордонників перебувають або на самоізоляції, або на обсервації, або під наглядом медиків безпосередньо в прикордонних підрозділах", - додав Демченко.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Держкіно 103 рази клопотало перед ДПСУ і Мінкультури про перетин кордону військовозобов'язаними у 2025р

Кличко: Столиця сьогодні функціонує в екстремальних умовах

В Києві без опалення близько 400 багатоповерхівок, ситуація з енергопостачанням лишається складною – Кличко

Київ працює над внесенням прибуткового будинку Якова Кияка до Держреєстру нерухомих пам’яток України

Франція відкриє консульство в Гренландії

Керівника фінслужби однієї з бригад на Запорізькому напрямку підозрюють у привласненні майже 10 млн грн - ДБР

Держсекретарю США доручили розробити пропозицію про купівлю Гренландії - ЗМІ

Рада призначила Наталуху головою Фонду держмайна

Міносвіти має передати всі заклади профосвіти в комунальну власність - Наталуха

До 9 років позбавлення волі засуджено ексректора Донецького медуніверситету - ВАКС

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА