Інтерфакс-Україна
19:13 05.04.2020

У Росії священики РПЦ здійснили повітряний хресний хід проти коронавірусу над Волгоградом

1 хв читати
У Росії священики РПЦ здійснили повітряний хресний хід проти коронавірусу над Волгоградом

Єпископи і священики Волгоградської області здійснили політ на вертольоті над Волгоградом з іконою Казанської Божої матері та мощами святих для захисту від коронавірусу, повідомляє в неділю прес-служба Волгоградської єпархії.

"У день свята Марії Єгипетської з благословення митрополита Волгоградського і Камишинського Феодора відбувся повітряний хресний хід з іконами святого благовірного князя Олександра Невського з часткою його мощей, Казанської ікони Божої Матері і Серпневого образу Божої Матері", - йдеться в повідомленні.

Зазначається, що його учасниками стали єпископ Урюпинський і Новоаннінський Єлисей, єпископ Калачевський та Палласовський Іоанн, зокрема і кілька священиків.

Під час польоту священнослужителі провели молебень "проти згубної пошесті і смертоносної зарази", а також помолилися про лікування всіх хворих і тих, хто продовжує працювати в умовах коронавірусу.

Раніше повітряні хресні ходи проти коронавірусу вже зробили правлячі архієреї Білорусі, Бєлгородщини, Ставропілля, а також духівник патріарха Кирила схиархимандрит Ілій (Ноздрин), який облетів з молитвою Москву і Петербург.

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Зеленський у День ЗСУ подякував військовим, які на полі бою роблять усе, щоб Україна мала впевненість за столом переговорів

Нічна атака дронами на Одещину залишила область із перебоями в енерго- та теплопостачанні, пошкоджено енергообʼєкт

Ще троє мешканців Дніпропетровщини постраждали внаслідок ворожої ракетної атаки

Чернігівщина зазнала ударів БпЛА: пошкоджено житловий сектор і об’єкти критичної інфраструктури

ОВА: Росіяни минулої доби вбили двох цивільних на Донеччині, ще троє поранені

Генштаб зафіксував впродовж доби 184 бойових зіткнень

Київщина: Обстріл спричинив пожежі та руйнування залізничного вокзалу, депо, житлових та складських будівель

Росіяни пошкодили залізничну інфраструктуру у Фастові: "Укрзалізниця" вносить зміни в приміські маршрути

Росіяни вночі атакували Дніпропетровську область: постраждали цивільні об’єкти та дитина

Головнокомандувач ЗСУ привітав військових із Днем Збройних сил України: Потом і кров’ю йдемо до мети

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА