Інтерфакс-Україна
07:40 24.03.2020

Через службову недбалість майстрів лісу в Красноградському лісгоспі незаконно вирубали дуби і сосни на 5,2 мільйона гривень

1 хв читати
Через службову недбалість майстрів лісу в Красноградському лісгоспі незаконно вирубали дуби і сосни на 5,2 мільйона гривень

Слідчі теруправління Державного бюро розслідувань, розташованого в Полтаві, повідомили трьом майстрам лісу ДП "Красноградське лісове господарство" (Харківська обл) про підозру у службовій недбалості, що призвела до тяжких наслідків (ч. 2 ст. 367 Кримінального кодексу України).

"Слідством встановлено, що посадові особи не забезпечили належне зберігання майна лісгоспу. В результаті з 2018 до 2019 року сторонні особи без будь-яких дозволів вирубали близько 400 дубів і 247 сосен на території ДП "Красноградське лісове господарство", - повідомляється на офіційному сайті ДБР.

За інформацією відомства, в результаті незаконної вирубки державі завдано збитків на суму понад 5,2 мільйона гривень.

Процесуальне керівництво досудовим розслідуванням у кримінальному провадженні здійснює прокуратура Харківської області. Оперативний супровід - Управління СБУ в Харківській області.

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Ворожа атака пошкодила об’єкт інфраструктури в Одеській області: двоє постраждалих, відсутнє електропостачання – МВА

Папа Римський Лев XIV закликав до припинення насильства в Україні на тлі атак на енергетичну інфраструктуру

В результаті масових протестів в Ірані відомо вже про понад 500 загиблих і тисячі затриманих - ЗМІ

Внаслідок ворожої атаки на автомобіль швидкої допомоги на Чернігівщині постраждали двоє медиків - РВА

ДСНС встановила 5 генераторів для аварійного електроживлення житлових будинків у Києві

Посадовці Словаччини домовилися про відмову в військовій підтримці України - ЗМІ

ДТЕК: Через атаки, морози та перевантаження мереж у Києві фіксуються численні аварії, частина відключень може бути тривалою

У Краматорську через обстріл зруйновано котельню, що обслуговувала один з мікрорайонів міста

Глава "Укрзалізниці" радить планувати стикування із запасом мінімум у 3-4 години

Пріоритетним напрямом залишається постачання ракет для ППО від партнерів - Зеленський

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА