Інтерфакс-Україна
20:20 19.03.2020

Італія випередила Китай за кількістю померлих від коронавірусу

1 хв читати
Італія випередила Китай за кількістю померлих від коронавірусу

Кількість померлих від гострої респіраторної хвороби Сovid-19, викликаної коронавірусом SARS-CoV-2, в Італії в четвер склала 3 тис 405 осіб, уперше перевищивши відповідні показники в Китаї (3 тис 245 осіб), який раніше лідирував, повідомляє статистичний портал Worldometer.

Так, у четвер від Сovid-19 в Італії померли 427 осіб, у Китаї - 8. Кількість нових зареєстрованих випадків захворювання склали 5 тис 322 в Італії і 34 в Китаї.

На третьому місці за кількістю жертв коронавірусу - Іран, де вона досягла 1 тис 284, з них 149 у четвер, на четвертому - Іспанія, де всього померли 803 людини, з них 165 у четвер.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Економіка РФ зіштовхнулася з труднощами, але Путін навряд чи змінить курс щодо війни в Україні — ЗМІ

Директор нацрозвідки США спростувала твердження про плани РФ щодо завоювання Європи та всієї України

Міжнародні делегації у складі США, Єгипту, Катару і Туреччини обговорили другий етап припинення вогню в Газі

Сили оборони відбили з початку доби 200 ворожих атак - Генштаб

Путін робив ставку на Віткоффа як ключового переговорника з адміністрацією Трампа - ЗМІ

Берегова охорона США захопила нафтовий танкер в міжнародних водах біля узбережжя Венесуели - ЗМІ

Евакуація мирних жителів триває у прикордонних громадах Сумщини - ОВА

Петиція до Кабміну про присвоєння звання "Народного артиста" посмертно солісту гурту ADAM Клименку набрала 25 тис. голосів

Видатки загального фонду держбюджету у листопаді-2025 зросли на 9,7% до листопада-2024 – Мінфін

Латвія вивчає досвід енергетичної стійкості України та передала захисникам 30 автомобілів

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА