Інтерфакс-Україна
15:42 10.03.2020

У Чернівцях госпіталізували ще одного пацієнта з підозрою на коронавірус -ОДА

1 хв читати
У Чернівцях госпіталізували ще одного пацієнта з підозрою на коронавірус -ОДА

У Чернівцях госпіталізували ще одного чоловіка з підозрою на коронавірус, повідомляє прес-служба Чернівецької обласної державної адміністрації (ОДА) у Facebook.

"Чоловіка, який повернувся з країни, де зафіксовано випадок Covid-19, госпіталізували сьогодні, 10 березня, в Чернівцях. Пацієнт має ознаки інфекційного захворювання", - зазначено в повідомленні.

Загалом у Чернівцях наразі госпіталізовано з підозрою на зараження трьох людей.

За даними Центру громадського здоров'я, станом на ранок 10 березня центральна референс-лабораторія досліджує на коронавірус чотири зразки.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

СБУ: Уражено 15-й арсенал ВМФ РФ, базу флоту у Кронштадті та нафтобазу в Усть-Лабінську

В Україні 7-8 червня утримається дощова погода

Мешканець Харківської області загинув внаслідок атаки FPV-дрона

Водій, який вчинив летальну ДТП у Києві, мав 39 порушень ПДР – патрульна поліція

Представники ФБР обговорили з українськими правоохоронцями спільні зусилля у боротьбі з кіберзлочинністю

Сирський: Лише на олександрівському напрямку росіяни зосередили 71 тис. військовослужбовців

Сибіга: Путін втратив свій шанс вийти з цієї провальної для нього війни

Журналісти звернулися з публічним закликом не допустити ухвалення нового Цивільного кодексу в теперішній редакції

ССО ЗСУ: Уражено військово-морську базу Балтійського флоту РФ "Кронштадт"

МЗС України: Росія має понести відповідальність за руйнування Каховської ГЕС

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА